Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Fenomén: Rozosmial svet radením na manuáli

TOP VIDEO
Niekedy stačí nepatrná zhoda náhod a aj z bežného autobusára sa môže stať celosvetový internetový hrdina. Nevídaná technika radenia tohto vodiča rozosmiala milióny ľudí. Keď ju zbadáte, hneď vám bude jasné prečo.
15 príspevkov 23.02.2018 / Filip Kadlečík

V dnešnej dobe sa človek môže stať celosvetovo známy prakticky za noc. Umožňujú to sociálne siete, kde sa tie najzábavnejšie či najodvážnejšie kúsky zachytené na kameru šíria ako požiar. Aktuálne spôsobuje v celom svete ošiaľ vodič autobusu, ktorý má nevídanú techniku práce s radiacou pákou.

Najvtipnejšia reklama Škody je hitom internetu

Škoda sa u nás zvyčajne prezentuje konzervatívnymi reklamnými spotmi, ktoré často zobrazujú šťastnú rodinu užívajúcu si svoje nové praktické auto. V Taiwane ale importér zvolil úplne inú stratégiu...

Na videu je zrejmé, že šofér si jazdu užíva a je dokonale uvoľnený - o tom svedčia aj jeho pohyby. Rýchlosť za rýchlosťou totiž preraďuje veľmi decentným spôsobom. To našťastie neušlo pozornému cestujúcemu a autobusár teraz svojim kumštom baví celý svet. Stačí krátke spustenie priloženého videa a hneď vám bude jasné, čo presne je na jeho technike také nezvyčajné.


Najnovšie články
Rakúsko chce zvýšiť rýchlosť na diaľniciach

K čisto benzínovej dvojici motorov sa pridáva vyhotovenie s označením e-Boxer. Počas budúceho roka bude údajne realitou aj v Európe.

Subaru XV dostalo hybridný variant

Obytné automobily či prívesy sú, prinajmenšom čo sa dizajnu a pôdorysu týka, už roky relatívne konzervatívne. Na trh prichádza firma Romotow, ktorá by...

Nahradí aj chatu: Prvý karavan svojho druhu

Elektrický poháňané SUV má kontroverzný dizajn, kabínu vytvárajúcu uvoľnenú atmosféru a schopnosť plne autonómneho fungovania.

BMW Vision iNext: Vo výrobe od roku 2021

O automobily vyrobené pred rokom 1989 by u nás pred nejakým časom ešte nikto nezakopol. Teraz však, zdá sa, začínajú byť opäť atraktívne a ako youngtimery majú...

Najdrahší Žiguli v SR: Stojí za tú sumu?

Populárne mestské auto oslavuje svoje 20. narodeniny a okrem jubilejnej verzie obohacuje modelový rad aj jemne športový hybrid.

Toyota Yaris: Pribudli verzie GR Sport a Y20

Popularita autokamier narastá a záujemcovia o kúpu môžu mať hlavybôľ pri výbere vhodného modelu. ADAC sa preto rozhodol dôkladne prevetrať deväť modelov.

Test autokamier: Všetky trpia na jednu slabinu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×