Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najvtipnejšia reklama Škody je hitom internetu

VIDEO
Škoda sa u nás zvyčajne prezentuje konzervatívnymi reklamnými spotmi, ktoré často zobrazujú šťastnú rodinu užívajúcu si svoje nové praktické auto. V Taiwane ale importér zvolil úplne inú stratégiu a získal si celý internet.
2 15 príspevkov 09.01.2018 / Filip Kadlečík

Škoda Auto Slovensko väčšinou svoje automobily v reklamách prezentuje ako štýlové, no najmä rodinné a praktické vozidlá. Nemôžu chýbať zábery na známe simply clever vychytávky, veľký kufor či priestor pre pasažierov na zadných sedadlách. V prípade SUV Karoq či Kodiaq treba pridať jazdu po nespevnených cestách a ingrediencie správnej reklamy sú naplnené.

V iných krajinách sa však miestni importéri z času na čas snažia o úplne odlišný marketing. Dokazuje to video, ktoré vzniklo v ázijskom Taiwane. Jeho hlavnými postavami sú dvaja tanečníci, Kiki a Choo Choo, ktorí vždy zaručene roztancujú svoje okolie.

Ich opakujúci sa pohyb ramenami je poriadne nákazlivý a zároveň bizarný. Celá reklama svojou odviazanosťou pripomína fenomén Gangnam Style. Podobne ako kórejský ošiaľ, aj tento dvojminútový spot sa stal hitom internetu a po sociálnych sieťach sa šíri ako oheň.

Čo reklama neukáže: Plná vs. základná výbava

Snáď každý z nás sa už presvedčil o tom, že reklamy treba brať s rezervou. Vozidlo, ktoré je v nej vyobrazené je vec jedna, cena začínajúca od istej sumy zasa druhá. Pozrite si obrovské rozdiely...

Nedá sa poprieť fakt, že ide o poriadne uletenú reklamu, ktorá by sa u nás do televízie pravdepodobne nedostala. Zároveň však ide o najvtipnejší spot Škody za posledné roky a obľúbenosť na internete to len dokazuje. Čo si o ňom myslíte vy? Páči sa vám netradičný počin taiwanského importéra?


Najnovšie články
Milión e-áut na nemeckých cestách tak skoro nebude

Jeseň na cestách prináša po suchom a teplom lete viaceré nové riziká. Jedno z nich však nesúvisí priamo s počasím. Práve v tomto období totiž stúpa riziko...

Zrážka so zverou: Čo robiť a ako jej zabrániť?

Samotný názov Lexus LS je už značka, ktorá má cveng po celom svete. My sme dostali možnosť otestovať schopnosti verzie v špecifikácii 500h. Môže exotický...

Test Lexus LS 500h: Zatieni nemeckú trojku?

Najdostupnejší model je vybavený obdobnou technikou ako o stupeň vyšší exemplár, zrýchlenie na stovku je vecou 4,9 sekundy.

Mercedes-AMG: Pribudol základ GT 43

Na parížskom autosalóne pravdepodobne spoznáme štúdiu, ktorá bude evokovať ikonický typ 504. Prinesie retro štýl s modernými prvkami.

Peugeot chystá  reinkarnáciu kupé 504

Tretia generácia terénneho stroja známeho ako KLTV evokuje ikonický Hummer, poháňa ju turbodiesel s výkonom 165 kW (225 k).

Kia vyrába aj off-road, no len pre armádu

Volkswagen chce urýchliť prechod na elektrický pohon. Už o tri roky plánuje spustiť výrobu 27 elektrických modelov a do vývoja investuje desiatky miliárd eur.

VW pripravuje 27 elektrických modelov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×