Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Autá s najkrajším zvukom tohto roka

TOP VIDEO
Zvuk motora je pre milovníkov rýchlych vozidiel jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere auta. Pozrite si tie najlepšie, ktoré youtuber “Cvdzijden” nazbieral za celý rok.
1 príspevok 13.12.2017 / Filip Kadlečík

Youtuber “Cvdzijden” je známy najmä medzi fanúšikmi športových automobilov. V roku 2017 cestoval okrem iného napríklad do Monaka či Saudskej Arábie len preto, aby sa mu podarilo nafilmovať tie najexkluzívnejšie zo športových vozidiel. Často sa pritom zameriava nielen na fabrické kúsky, ale aj na poriadne upravené športiaky.

BMW M5 M Performance dostalo geniálny zvuk

Nové BMW M5 je samo o sebe poriadne ostrým sedanom. Balík M Performance len ďalej podtrhuje jeho zvieraciu stránku - z výfukov s titánovými koncovkami vychádza zvuk serióznej beštie.

Teraz prichystal bohatú kompiláciu automobilov s najlepším zvukom, ktoré sa mu podarilo za uplynulých dvanásť mesiacov stretnúť. Nechýba medzi nimi napríklad BMW M5 s výkonom 585 kW (796 k) z dielne PP Performance, Nissan GT-R Brill Steel (1 305 kW/1 775 k), Ferrari FXX-K či Lamborghini Huracán naladené na 746 kW ( 1 015 k). Pri takýchto výkonoch sa nemožno diviť tomu, že autám z výfukov neraz šľahajú obrovské plamene. Vychutnajte si nielen tieto krásky na priloženom videu.


Najnovšie články
Milión e-áut na nemeckých cestách tak skoro nebude

Jeseň na cestách prináša po suchom a teplom lete viaceré nové riziká. Jedno z nich však nesúvisí priamo s počasím. Práve v tomto období totiž stúpa riziko...

Zrážka so zverou: Čo robiť a ako jej zabrániť?

Samotný názov Lexus LS je už značka, ktorá má cveng po celom svete. My sme dostali možnosť otestovať schopnosti verzie v špecifikácii 500h. Môže exotický...

Test Lexus LS 500h: Zatieni nemeckú trojku?

Najdostupnejší model je vybavený obdobnou technikou ako o stupeň vyšší exemplár, zrýchlenie na stovku je vecou 4,9 sekundy.

Mercedes-AMG: Pribudol základ GT 43

Na parížskom autosalóne pravdepodobne spoznáme štúdiu, ktorá bude evokovať ikonický typ 504. Prinesie retro štýl s modernými prvkami.

Peugeot chystá  reinkarnáciu kupé 504

Tretia generácia terénneho stroja známeho ako KLTV evokuje ikonický Hummer, poháňa ju turbodiesel s výkonom 165 kW (225 k).

Kia vyrába aj off-road, no len pre armádu

Volkswagen chce urýchliť prechod na elektrický pohon. Už o tri roky plánuje spustiť výrobu 27 elektrických modelov a do vývoja investuje desiatky miliárd eur.

VW pripravuje 27 elektrických modelov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×