Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

The Grand Tour: Rimac proti Aventadoru a NSX

TOP VIDEO
Protagonisti The Grand Tour lákajú na šou aj materiálom, ktorý natočili ešte pred dramatickou nehodou Richarda Hammonda. Pozrite si ako obsotjí Rimac Concept_One proti Lamborghini Aventador S a Honde NSX.
2 príspevky 12.12.2017 / Filip Kadlečík

Richard Hammond je práve tým, kto je zo známej trojice známym početnými dopravnými nehodami a potvrdil to aj v júni tohto roka. Na verejnosť sa dostali dramatické zábery z natáčania, ktoré dokumentovali jeho drtivú nehodu v chorvátskom elektrickom zázraku menom Rimac Concept_One.

Rimac chystá ešte výkonnejší elektromobil

Pripravované vozidlo podľa neoficiálnych zdrojov ponúkne obdobnú dynamiku, akou nedávno ohúrila Tesla Roadster druhej generácie.

Teraz trio láka na druhú sezónu šou zábermi, ktoré vznikli ešte pred strašidelnou kolíziou. Ide o šprint, na štart ktorého sa bok po boku postavil práve nešťastný Rimac, Lamborghini Aventador S a Honda NSX. Dokáže elektromobil zdolať aj takúto elitnú konkurenciu? To odhaľuje priložené video.


Najnovšie články
Peugeot e-Legend: Retro kupé na elektrinu

BMW radu 1 už netrpezlivo čaká na ďalšiu generáciu a čoskoro sa jej aj dočká. Vo vrcholnom vyhotovení M145i sa však už budeme musieť zaobísť bez šesťvalca...

BMW M145i: Vieme, čo má nahradiť šesťvalec

Bratislave sa zrejme už čoskoro minú evidenčné čísla so skratkou BL. Polícia preto spúšťa hlasovanie o novej skratke.

Aj keď biznis VW v Iráne nie je rozsiahly, krok firmy znamená symbolické víťazstvo pre amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Volkswagen sa sťahuje z iránskeho trhu

Kórejskí grafici vytvorili vizualizáciu, ktorej základom sa stala fotografia maskovaného prototypu. Obrázok nie je ďaleko od reálnej verzie.

Ako bude vyzerať Chevrolet Corvette C8?

Hot-hatch disponuje vyladenou verziou štvorvalca, má zvýšenú tuhosť karosérie a prepracovaný podvozok. Stovku zhltne za 4,7 sekundy.

Mercedes-AMG A 35 poháňa 306 žrebcov

Štýlové kórejské vozidlo patrí ku kvalitným členom triedy B-SUV. S litrovým srdcom je príjemne svižné, motor by však mohol byť lepšie odizolovaný.

Test Kia Stonic 1.0 T-GDi: Trojvalcová osa
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×