Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Elektromobilita: Čo si o nej myslí Clarkson?

TOP VIDEO
Jeremy Clarkson je známy ako fanúšik nadupaných superšportov, nedávno sa však vyjadril aj na adresu elektromobilov. Takýto názor od populárneho Brita čakal len málokto.
11 príspevkov 07.12.2017 / Filip Kadlečík

Jeremyho Clarksona okrem nezameniteľného humoru preslávili aj jeho kontroverzné názory. Jednoducho sa nikdy nič nebál povedať nahlas. To isté platilo aj keď sa mu do rúk dostal prvý model americkej Tesly - Roadster. Brit ho zvozil pod čiernu zem a firma ho za to dokonca zažalovala. Spor vyhral, no Elon Musk sa napriek tomu jeho fanúšikom pravdepodobne nikdy nestal.

Ďalší žart Clarksona: Vystrelili si z Mercedesu

The Grand Tour je motoristická šou, ktorú dala dokopy trojica známych protagonistov na čele s Jeremym Clarksonom. Teraz hľadajú posilu a narazili na nečakaný problém. Vyriešili ho s typickým humorom.

Teraz však možno prichádza veľký obrat. Jeremy sa v najnovšom rozhovore vyjadril na adresu Tesly Model X. Povedal, že síce ešte má niekoľko detských chýb, ale inak ide o veľmi vyspelé auto. Na margo elektromobilov sa vyjadril aj o tom, že proti nim v podstate nič nemá a že tento druh pohonu by mohol v budúcnosti spraviť svet lepším.


Video
Najnovšie články
Hyundai Ioniq podstúpil plastickú operáciu

Už onedlho sa začnú najrozsiahlejšie dopravné obmedzenia v histórii Bratislavy. Pri riadení dopravy bude uprednostňovaná MHD, primátor Matúš Vallo preto...

Vallo: Vodiči nechajte autá doma, použite MHD

Obchodníci sa neraz predháňajú v ponuke zaujímavých „vychytávok“, ktoré by mali v zime uľahčiť život motoristu. Niektoré môžu byť užitočné, iné z vás len...

Zimné príslušenstvo: Čo sa oplatí a čo určite nie?

Nemecko nastúpilo na cestu rozvoja elektromobility a postupne rozširuje sieť nabíjacích staníc. Zatiaľ najviac ich má Hamburg.

Najviac nabíjačiek v Nemecku má Hamburg

Americký úpravca dal elektrickému SUV široký bodykit z uhlíkových vlákien a kompletne prečalúnil jeho interiér.

T Sportline Model X: Karbón a oranžová

Volkswagen plánuje nástupcu aktuálneho Golfu ukázať už o niekoľko mesiacov, online svet však už jeho podobu pozná. Po starších videách sa teraz na internete...

Dizajn ôsmeho Golfu prezrádzajú nové fotky

Z hľadiska dizajnu neprešlo vozidlo žiadnymi väčšími úpravami, vyhol sa im aj interiér. Pod kapotou sa objavil vylepšený automat i dvojlitrový turbodiesel.

Mondeo: Po facelifte aj hybridné kombi
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×