Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ďalší žart Clarksona: Vystrelili si z Mercedesu

TOP VIDEO
The Grand Tour je motoristická šou, ktorú dala dokopy trojica známych protagonistov na čele s Jeremym Clarksonom. Teraz hľadajú posilu a narazili na nečakaný problém. Vyriešili ho s typickým humorom.
21.11.2017 / Filip Kadlečík

Známy pretekár Mark Webber by sa mohol stať súčasťou motoristickej šou The Grand Tour, ktorá už čoskoro vstúpi do svojej druhej série. Zatiaľ nič nie je isté, no náhradu za postavu známu ako “The American” v relácii jednoducho potrebujú. Pri hľadaní adekvátneho kandidáta však trojica narazila na problém.

Porsche 911 GT2 RS: Nový rekord oficiálne

Nemecký okruh dokázala najbrutálnejšia deväťstojedenástka histórie zdolať za 6 minút, 47 sekúnd a tri desatiny. Jasne tak prekonala Lamborghini.

Časť kastingu sa odohrávala v brutálnom Porsche 911 GT2 RS, ktoré bývalý pretekár Formuly 1 nemilosrdne prehnal po testovacom okruhu. Keď mu však do rúk dali podobne beštiálny Mercedes-AMG GT R, akosi stratil paru. Niet sa čomu diviť, Webber je ambasádorom značky Porsche a preto z konkurenčného superšportu jednoducho nedokázal vytlačiť viac. Jeho komentáre počas jazdy či reakcie Clarksona, Maya a Hammonda sú opäť raz na nezaplatenie.


Video
Najnovšie články
Hyundai Ioniq podstúpil plastickú operáciu

Už onedlho sa začnú najrozsiahlejšie dopravné obmedzenia v histórii Bratislavy. Pri riadení dopravy bude uprednostňovaná MHD, primátor Matúš Vallo preto...

Vallo: Vodiči nechajte autá doma, použite MHD

Obchodníci sa neraz predháňajú v ponuke zaujímavých „vychytávok“, ktoré by mali v zime uľahčiť život motoristu. Niektoré môžu byť užitočné, iné z vás len...

Zimné príslušenstvo: Čo sa oplatí a čo určite nie?

Nemecko nastúpilo na cestu rozvoja elektromobility a postupne rozširuje sieť nabíjacích staníc. Zatiaľ najviac ich má Hamburg.

Najviac nabíjačiek v Nemecku má Hamburg

Americký úpravca dal elektrickému SUV široký bodykit z uhlíkových vlákien a kompletne prečalúnil jeho interiér.

T Sportline Model X: Karbón a oranžová

Volkswagen plánuje nástupcu aktuálneho Golfu ukázať už o niekoľko mesiacov, online svet však už jeho podobu pozná. Po starších videách sa teraz na internete...

Dizajn ôsmeho Golfu prezrádzajú nové fotky

Z hľadiska dizajnu neprešlo vozidlo žiadnymi väčšími úpravami, vyhol sa im aj interiér. Pod kapotou sa objavil vylepšený automat i dvojlitrový turbodiesel.

Mondeo: Po facelifte aj hybridné kombi
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×