Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Subaru čoskoro odhalí sedemmiestne SUV

Vozidlo zamerané najmä na severoamerických zákazníkov bude mať veľkorysé rozmery a dizajn podobný štúdii prezentovanej v New Yorku.
1 19.11.2017 / Marek Pokrývka

Svoju životnú púť skončilo Subaru Tribeca pred tromi rokmi, pričom skončilo bez nástupcu. Pre nízku predajnosť automobilka druhú generáciu nezrealizovala. Do danej kategórie sa však chystá opäť vstúpiť, čo už vlani avizoval koncept Viziv-7. Na tohtoročnom autosalóne v New Yorku dala plánom konkrétnejšiu podobu štúdia Ascent. Ako už vieme, takto isto sa bude volať aj sériový typ.

Subaru Ascent bude mať premiéru na autosalóne v Los Angeles

Svoje sedemmiestne SUV odhalí japonský výrobca už čoskoro, jeho premiéru chystá pre blížiacu sa výstavu v Los Angeles. Vozidlo sa totiž zamiera najmä na severoamerických zákazníkov. Z tohto dôvodu bude mať veľkorysé rozmery, ktoré sme mohli vidieť už na spomínaných prototypoch. Dizajnom sa novinka nemá veľmi vzdialiť od auta prezentovaného vo Veľkom jablku.

Subaru Ascent: O krok bližšie k výrobe

Športovo-úžitkový obor je menší než koncept Viziv-7, mohutné tvary si však ponechal. Jeho interiér upúta luxusne pôsobiacou kožou i tromi displejmi.

Debut obra ohlásila japonská spoločnosť zverejnením detailného obrázka, na ktorom môžeme okrem označenia Ascent vidieť časť piatych dverí lemovaných ochranným plechom spolu s koncovým svetlom a čiernym nelakovaným nárazníkom. Na lepší pohľad si musíme počkať. Platí to aj pre technické informácie, no šušká sa o nasadení 2,4-litrového prepĺňaného štvorvalca.


Najnovšie články
Test Kodiaq Sportline: Najlepšia Škoda

Štýlové kórejské vozidlo patrí ku kvalitným členom triedy B-SUV. S litrovým srdcom je príjemne svižné, motor by však mohol byť lepšie odizolovaný.

Test Kia Stonic 1.0 T-GDi: Trojvalcová osa

Kompletne otvorený roadster odkazuje na stroje z povojnového obdobia. Existujú dve verzie, pri oboch je základom kupé 812 Superfast.

Ferrari Monza má najsilnejší motor značky

Ford do Európy definitívne prináša Ranger Raptor a spolu s ním i ďalšie novinky. Oznámil to na autosalóne úžitkových vozidiel v Hannoveri. Tešiť sa po novom...

Premiéry Fordu: Ranger Raptor i Custom PHEV

Nemecko chcelo s pomocou stimulov a dotácií dostať na svoje ciele milión áut do roka 2020. Tento cieľ však nie je reálny a určite sa nenaplní.

Milión e-áut na nemeckých cestách tak skoro nebude

Jeseň na cestách prináša po suchom a teplom lete viaceré nové riziká. Jedno z nich však nesúvisí priamo s počasím. Práve v tomto období totiž stúpa riziko...

Zrážka so zverou: Čo robiť a ako jej zabrániť?

Samotný názov Lexus LS je už značka, ktorá má cveng po celom svete. My sme dostali možnosť otestovať schopnosti verzie v špecifikácii 500h. Môže exotický...

Test Lexus LS 500h: Zatieni nemeckú trojku?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×