Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ford EcoSport bude mať verziu ST Line

Modrý ovál chce zatraktívniť svoje najmenšie SUV. Pred verejnosťou to neutajil, vozidlo sa podarilo odfotiť bez maskovania.
4 30.08.2017 / Marek Pokrývka

V našich končinách síce typ EcoSport nepoznáme, no na iných trhoch ho Ford predáva už takmer polovicu dekády. Na sklonku minulého roka ho zmodernizoval. Onedlho evidentne rozšíri jeho portfólio, pribudnúť má do neho špičkový model. Vozidlo bude mať verziu ST Line. Podarilo sa ju odfotiť bez maskovania, výrobca teda plán pred verejnosťou neutajil.

Ford EcoSport ST Line odhalili fotografie publikované na blogu decoches 4 fotografií v galérii Ford EcoSport ST Line odhalili fotografie publikované na blogu decoches Zdroj: decoches.blogspot

Svoje najmenšie SUV chce Modrý ovál zatraktívniť pomocou viacerých detailov. V prvom rade jeho bodykit kompletne nalakoval do farby karosérie, sivá plastová spodná časť je teda minulosťou. Strieborné partie zasa nahradil čierny lak korešpondujúci s kontrastnou strechou. Balík obsahuje nadstavce prahov a väčší strešný spojler, okrem toho sú jeho súčasťou aj štýlové disky kolies.

Ford EcoSport ide do USA s novou tvárou

Modrý ovál ukáže v Los Angeles skromne dimenzované SUV v zmodernizovanej podobe, ktorá sa inšpirovala väčšími súrodencami.

Špecifiká novej verzie, vrátane jasne viditeľného označenia ST Line, odhalili fotografie publikované na španielskom blogu decoches. K obrázkom však neprislúchali žiadne detaily. Jasný teda nie je ani dátum debutu ani dostupnosť motorov, vzhľadom na štítok AWD na dverách však určite nebudú chýbať varianty s pohonom 4x4. Viac sa možno dozvieme vo Frankfurte.


Najnovšie články
Milión e-áut na nemeckých cestách tak skoro nebude

Jeseň na cestách prináša po suchom a teplom lete viaceré nové riziká. Jedno z nich však nesúvisí priamo s počasím. Práve v tomto období totiž stúpa riziko...

Zrážka so zverou: Čo robiť a ako jej zabrániť?

Samotný názov Lexus LS je už značka, ktorá má cveng po celom svete. My sme dostali možnosť otestovať schopnosti verzie v špecifikácii 500h. Môže exotický...

Test Lexus LS 500h: Zatieni nemeckú trojku?

Najdostupnejší model je vybavený obdobnou technikou ako o stupeň vyšší exemplár, zrýchlenie na stovku je vecou 4,9 sekundy.

Mercedes-AMG: Pribudol základ GT 43

Na parížskom autosalóne pravdepodobne spoznáme štúdiu, ktorá bude evokovať ikonický typ 504. Prinesie retro štýl s modernými prvkami.

Peugeot chystá  reinkarnáciu kupé 504

Tretia generácia terénneho stroja známeho ako KLTV evokuje ikonický Hummer, poháňa ju turbodiesel s výkonom 165 kW (225 k).

Kia vyrába aj off-road, no len pre armádu

Volkswagen chce urýchliť prechod na elektrický pohon. Už o tri roky plánuje spustiť výrobu 27 elektrických modelov a do vývoja investuje desiatky miliárd eur.

VW pripravuje 27 elektrických modelov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×