Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Drzý mladík v Mustangu zdemoloval cukráreň

TOP VIDEO
Internetom sa pomerne často šíria výsmešné obrázky a videá, ktoré si uťahujú z vodičov Fordu Mustang. Tí sú totiž známi početnými a častými karambolmi. Teraz sa našiel šofér, ktorý do bodky zosobnil všetky stereotypy.
29.06.2017 / Filip Kadlečík

Mladí vodiči majú za volantom oveľa väčšiu tendenciu vyvádzať a ich jazdu často sprevádzajú nebezpečné kúsky. Všetko sa len znásobuje, ak sa nevybúrený šofér bez rešpektu dostane k výkonnému autu. Tento mladík sa vo Forde Mustang GT snažil o drift. Pritom sa mu podarilo potvrdiť všetky výsmešné stereotypy, ktoré sa šíria o vodičoch amerického športovca. Šmyk totiž nezvládol kontrolovať a zadnou časťou vozidla zdemoloval časť výkladu cukrárne.

Ford Mustang GT vs. Lexus RC F: Objem žije!

Veľké atmosférické osemvalce stále žijú! A dokonca sa aj radi popasujú. Ktorý je lepší: americký alebo japonský?

Samozrejme, môže sa to stať každému a dopravná nehoda, pri ktorej sa nikto nezranil, sa dá vyriešiť pomerne jednoducho. Arogantnému vodičovi sa však po niekoľkých pokusoch auto podarilo opätovne naštartovať a z miesta činu ušiel. Obsluhe cukrárne dal dokonca úmyselne zlé číslo. Spravodlivosti sa však nevyhol. Do hodiny bol späť na mieste činu, tentokrát však v policajných putách.


Najnovšie články
Milión e-áut na nemeckých cestách tak skoro nebude

Jeseň na cestách prináša po suchom a teplom lete viaceré nové riziká. Jedno z nich však nesúvisí priamo s počasím. Práve v tomto období totiž stúpa riziko...

Zrážka so zverou: Čo robiť a ako jej zabrániť?

Samotný názov Lexus LS je už značka, ktorá má cveng po celom svete. My sme dostali možnosť otestovať schopnosti verzie v špecifikácii 500h. Môže exotický...

Test Lexus LS 500h: Zatieni nemeckú trojku?

Najdostupnejší model je vybavený obdobnou technikou ako o stupeň vyšší exemplár, zrýchlenie na stovku je vecou 4,9 sekundy.

Mercedes-AMG: Pribudol základ GT 43

Na parížskom autosalóne pravdepodobne spoznáme štúdiu, ktorá bude evokovať ikonický typ 504. Prinesie retro štýl s modernými prvkami.

Peugeot chystá  reinkarnáciu kupé 504

Tretia generácia terénneho stroja známeho ako KLTV evokuje ikonický Hummer, poháňa ju turbodiesel s výkonom 165 kW (225 k).

Kia vyrába aj off-road, no len pre armádu

Volkswagen chce urýchliť prechod na elektrický pohon. Už o tri roky plánuje spustiť výrobu 27 elektrických modelov a do vývoja investuje desiatky miliárd eur.

VW pripravuje 27 elektrických modelov
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×