Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nordschleife: Mégane R.S. a McLaren 12C

TOP VIDEO
Modifikovaný hatchback po okruhu naháňa silnejší superšport, v komplikovanejších sekciách dobieha náskok a často mu visí za nárazníkom.
27.06.2017 / Marek Pokrývka

Maximálny výkon nie je všetko a papierový hendikep dokážu často vyvážiť jazdné vlastnosti v spojení so šoférskym kumštom. Dokazujú to aj nasledujúce palubné zábery z Nordschleife. Nakrútil ich skúsený vodič na výrazne modifikovanom hatchbacku Mégane R.S., ktorý má dosahovať asi 272 kW (370 k). To nie je ani náhodou málo. V tomto videu však po okruhu naháňa McLaren 12C, ktorý má minimálne 441 kW (600 k). Na rovinkách vďaka tomu Francúzovi ľahko uteká. No v komplikovanejších sekciách Renault náskok dobieha a často visí silnejšimu superšportu za nárazníkom. Ostatní účastníci verejných jázd pritom akoby stáli...


Video
Najnovšie články
Test L200 Black Edition: Dostupné prekvapenie

PRVÁ JAZDA Najprv sme to brali len ako príchod najvýkonnejšej verzie, ale po prvých jazdách je jasné, že HR-V Sport je celkom iné auto.

Honda HR-V Sport: Nečakane odlišné SUV

Na júnovom autosalóne v Šen-čene bude mať premiéru štúdia, z ktorej sa časom stane sériové vozidlo. Detaily o ňom zatiaľ nepoznáme.

Škoda Vision GT: Česi chystajú ďalšie SUV

Odvážne štylizovaná štúdia má krídlové dvere a head-up displej pokrývajúci celú šírku čelného skla, pohon je čisto elektrický.

Kia HabaNiro: Predzvesť novej generácie?

Dobrých nápadov nikdy nie je dosť. Už 7. - 9. júna sa uskutoční motoristická akcia s tými najlepšími cieľmi - pomáhať tam, kde je to potrebné.

RALLY RADOSTI: 30 športiakov prejde SR, pomôžu dobrej veci

Do svojho kompaktného SUV prestali Japonci montovať diesel, nedávno dali zbohom aj dvojlitrovému benzínu. Aká je jediná v súčasnosti dostupná verzia?

Test Subaru XV 1.6: Pre pokojných vodičov

Na autosalóne v New Yorku predviedla kórejská automobilka svoje najmenšie SUV, ktoré dĺžkou len tesne prerastá štyri metre. Pohon 4x4 neponúkne.

Hyundai Venue: SUV lacnejšie než Kona
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×