Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Spiderman v autoškole jazdí na novom Audi A8

TOP VIDEO
Aj superhrdinovia si musia robiť vodičské preukazy. Populárnemu Spidermanovi však pri skúške pomohlo inteligentné Audi A8, ktorého oficiálna premiéra je na spadnutie.
2 príspevky 23.06.2017 / Filip Kadlečík

Superhrdina Spiderman to má vo filmovom priemysle ťažké. Čoskoro ho čaká už tretí reštart série za ostatné roky, tentokrát autori vsadili na mladého predstaviteľa pavúčieho muža, Toma Hollanda. S jeho vekom súvisí aj niekoľko bežných povinností, Spidey sa nevyhne autoškole a následnej skúške.

Audi vyzdvihuje autonómne parkovanie A8

Limuzína celkom samostatne zaparkuje v krátkom spote. Možno si v ňom všimnúť viacero detailov, ktoré zodpovedajú vizualizáciám.

Pri nej filmovému Peterovi Parkerovi excelentne pomôže nové Audi A8, ktorého svetová premiéra ja na spadnutie. Už teraz sa môžeme tešiť na nálož asistenčných systémov, ktoré sú do istej miery schopné samostatnej jazdy či autonómneho parkovania. Presvečiť sa o tom môžete na priloženom videu.


Video
Najnovšie články
Vietor trápi Slovensko: Ako sa v ňom správať?

Na šanghajskej výstave mal premiéru elektromobil s dvojakou identitou, detailné parametre si výrobca zatiaľ necháva pre seba.

Toyota C-HR: Elektrická verzia odhalená

Kórejská automobilka predviedla v New Yorku štúdiu skromného elektrického kupé, ktoré zaujme dizajnom i dvojmiestnym interiérom.

Zamieri značka Genesis medzi malé autá?

Kamera v čínskom veľkomeste zachytila vznik požiaru, ktorý zničil zaparkovaný elektromobil. Pravdepodobne vznikol spontánne.

Tesla Model S: Prečo sa vznietila v garáži?

Pravidelná sezónna údržba auta obsahuje aj čosi viac ako prezutie pneumatík, výmenu oleja alebo umytie karosérie. Hovoríme o klimatizácii, ktorá je dôležitou...

Plesne a baktérie v aute: Na toto vodiči zabúdajú

Ropné trhy chytili druhý dych a strelka kompasu vytrvalo ukazuje na sever. To síce robí radosť financmajstrom ropných krajín, u motoristov však vyvoláva presne...

Benzín a nafta: Vysoké ceny zatiaľ neustúpia

S vylepšenou druhou generáciou populárneho auta sme sa vydali z brehov Botnického zálivu na najsevernejší cíp kontinentu dostupný po asfalte.

Mazda CX-5: Japonské SUV na vrchole Európy
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×