Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vodič ohrozil duo jazdcov na motorkách

TOP VIDEO
Šofér zablokoval pri svojom otáčaní sa takmer celú šírku asfaltu za neprehľadnou zákrutou, ktorou práve prechádzali dvaja motocyklisti.
1 príspevok 21.06.2017 / Marek Pokrývka

Otáčanie sa priamo na ceste nemožno označiť za zodpovedný manéver, no v prípade dobrého rozhľadu sa dá bez problémov akceptovať. Vodič za volantom sedanu na nasledujúcom videu ho však určite nemal. Svoj biely Chevrolet Malibu sa rozhodol zvrtnúť na horskej ceste tesne za neprehľadnou zákrutou, ktorou práve prechádzali dvaja motocyklisti nasledujúci ďalšieho človeka na stroji. Jeden z nich scénu zachytil na kameru. 

Maximálna lenivosť: V Smarte až do obchodu

Pri kupovaní jedla dnes už častokrát ani nemusíte vystúpiť z auta. Zdá sa, že tento šofér si bežnú prevádzku pomýlil s tzv. drive-inom. Na svojom Smarte prišiel až priamo do obchodu.

Americké vozidlo zablokovalo pri svojom otáčaní sa takmer celú šírku asfaltu, šofér tak duo jazdcov na motorkách vážne ohrozil. Nakrúcajúcemu mužovi sa podarilo zmestiť pred jeho prednú časť. Jeho spoločník len veľmi tesne zabrzdil, pričom sa postavil na predné koleso. Nezodpovedného vodiča okamžite počastoval nevyberanými slovami. Nemožno sa mu čudovať, daný manéver bol skutočne veľmi nebezpečný.

 


Video
Najnovšie články
Test Subaru XV 1.6: Pre pokojných vodičov

Na autosalóne v New Yorku predviedla kórejská automobilka svoje najmenšie SUV, ktoré dĺžkou len tesne prerastá štyri metre. Pohon 4x4 neponúkne.

Hyundai Venue: SUV lacnejšie než Kona

Roadster s núdzovou textilnou strechou má ostrý atmosférický motor s objemom štyri litre, dostupná je výhradne manuálna prevodovka.

Porsche 911 Speedster: Exkluzívne zbohom

Mercedes-Benz GLS svojimi rozmermi či sebavedomým dizajnom na cestách budí rešpekt odjakživa. Teraz Stuttgart ešte nafúkol jeho rozmery, vylepšil však aj...

Mercedes-Benz GLS: Autobus ešte narástol

Na európskych trhoch končí benzínový šesťvalec, nahradil ho obdobný motor TDI s elektrickým kompresorom a mikrohybridnou technológiou.

Audi ide opäť proti prúdu: Zmena aj v S5

Cyklisti a chodci sú najzraniteľnejší účastníci premávky. A to aj z hľadiska niečoho, čo je síce všeobecne známe, málokto však na tento faktor berie ohľad...

Tichý zabijak: Mŕtvy uhol už nemusí byť hrozbou

Angličania uviedli na šanghajskom autosalóne liftback, pod ktorého kapotou sa namiesto dvanásťvalca nachádza batéria s kapacitou 65 kWh.

Rapide E: Prvý elektromobil Aston Martin
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×