Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Hammond z Grand Tour mal hrozivú nehodu

VIDEO
Richard Hammond je práve ten, ktorý je spomedzi tria známych protagonistov show Grand Tour známy početnými dopravnými nehodami. Jeremy Clarkson i James May si z neho za to často robia srandu. Tentokrát im do smiechu nebolo.
1 12.06.2017 / Filip Kadlečík

Internetová show Grand Tour úspešne odštartovala prvou sériou a jej hlavní predstavitelia už poctivo pracujú na pokračovaní. Zdá sa však, že aspoň na chvíľu budú nútení si od kamier odpočinúť. Jeden zo známej trojice, Richard Hammond, totiž mal vážnu dopravnú nehodu.

Rimac Concept One je exkluzívny superšportový elektromobil vyrábaný v Chorvátsku

Práve z neho si Jeremy Clarkson i James May často uťahujú kvôli jeho “schopnosti” nabúrať takmer každý automobil. Tentokrát sa však ani jeden z nich nesmial. Ako uviedol Jeremy, keď zbadal Rimac Concept One prevrátený na streche a vedel, že Hammond v ňom stále sedí, bál sa, že sa mu prihodilo to najhoršie.

Našťastie však už o niekoľko sekúnd Richard sám vyliezol z vraku. Stihol to ešte predtým, než supersilný elektromobil pohltili plamene. Teraz už na videu vtipkuje v nemocnici, z nehody zázračne vyviazol len so zlomeninou v oblasti kolena. Nik z trojice sa zatiaľ nevyjadril k tomu, čo sa v osudných sekundách stalo.

Rimac vs. LaFerrari: Ako dopadne priamy súboj?

Prakticky neznámy chorvátsky elektromobil má obrovský potenciál. Tento krát do tanca vyzval LaFerrari. Nie je však taliansky hyperšport až príliš veľké sústo?

Podľa záznamu zverejneného na motoristickej sociálnej sieti Drivetribe sa dá špekulovať o tom, že Hammond dostal jemný pretáčavý šmyk, ktorý už nestihol kontrovať. Zdá sa to neuveriteľné, najmä vzhľadom na jeho skúsenosti, no aj majster tesár sa z času na čas utne. Čo sa stalo naozaj a či skutočne išlo len o zlyhanie ľudského faktora, nie chybu chorvátskeho superšportu, sa pravdepodobne dozvieme až v priebehu druhej série show Grand Tour.


Video
Najnovšie články
Niki Lauda:  Jeho kariéra udivuje do dnešných dní

Znovuzrodenie firmy, ktorá sa do histórie zapísala najmä modelom Pantera, má prebehnúť na Festivale rýchlosti v Goodwoode.

De Tomaso: Talianska značka opäť ožije

Oprava a rekonštrukcia mosta pred Malackami si vyžiadali uzatvorenie úseku. Vodiči, ktorí do mesta prichádzajú od diaľnice D2, musia počítať s obchádzkami.

Pri ceste do Malaciek po D2 počítajte s obchádzkou

Po tom, čo nemecké úrady začali vyšetrovať podozrenie z existencie nelegálneho softvéru v modelovom rade Mercedes GLK, vznikli pochybnosti o ďalších modeloch...

Dieselgate: Podozrenia voči Daimleru sa množia

V novom spote upozorňujúcom na premiéru omladeného vozidla automobilka prezradila, že modelovú paletu rozšíri variant Scout.

Škoda Superb: Po facelifte aj do terénu?

Japonská automobilka prichádza s novou dodávkou. Ide o minimálne upravený Renault Kangoo, ktorý má pritom čoskoro dostať nástupcu.

Nissan uvádza kompaktný van NV250

Frekventovaná cesta v srbskom regióne Grdelica patrila medzi nočné mory, nakoľko bola známa ako chronický "lievik". Srbsko dokončilo a otvorilo posledný úsek...

Srbsko otvorilo posledný úsek tranzitného ťahu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×