Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Hammond z Grand Tour mal hrozivú nehodu

VIDEO
Richard Hammond je práve ten, ktorý je spomedzi tria známych protagonistov show Grand Tour známy početnými dopravnými nehodami. Jeremy Clarkson i James May si z neho za to často robia srandu. Tentokrát im do smiechu nebolo.
1 12.06.2017 / Filip Kadlečík

Internetová show Grand Tour úspešne odštartovala prvou sériou a jej hlavní predstavitelia už poctivo pracujú na pokračovaní. Zdá sa však, že aspoň na chvíľu budú nútení si od kamier odpočinúť. Jeden zo známej trojice, Richard Hammond, totiž mal vážnu dopravnú nehodu.

Rimac Concept One je exkluzívny superšportový elektromobil vyrábaný v Chorvátsku

Práve z neho si Jeremy Clarkson i James May často uťahujú kvôli jeho “schopnosti” nabúrať takmer každý automobil. Tentokrát sa však ani jeden z nich nesmial. Ako uviedol Jeremy, keď zbadal Rimac Concept One prevrátený na streche a vedel, že Hammond v ňom stále sedí, bál sa, že sa mu prihodilo to najhoršie.

Našťastie však už o niekoľko sekúnd Richard sám vyliezol z vraku. Stihol to ešte predtým, než supersilný elektromobil pohltili plamene. Teraz už na videu vtipkuje v nemocnici, z nehody zázračne vyviazol len so zlomeninou v oblasti kolena. Nik z trojice sa zatiaľ nevyjadril k tomu, čo sa v osudných sekundách stalo.

Rimac vs. LaFerrari: Ako dopadne priamy súboj?

Prakticky neznámy chorvátsky elektromobil má obrovský potenciál. Tento krát do tanca vyzval LaFerrari. Nie je však taliansky hyperšport až príliš veľké sústo?

Podľa záznamu zverejneného na motoristickej sociálnej sieti Drivetribe sa dá špekulovať o tom, že Hammond dostal jemný pretáčavý šmyk, ktorý už nestihol kontrovať. Zdá sa to neuveriteľné, najmä vzhľadom na jeho skúsenosti, no aj majster tesár sa z času na čas utne. Čo sa stalo naozaj a či skutočne išlo len o zlyhanie ľudského faktora, nie chybu chorvátskeho superšportu, sa pravdepodobne dozvieme až v priebehu druhej série show Grand Tour.


Video
Najnovšie články
Kia poodhalila kabínu chystaného SUV

Štúdia vychádzajúca z triedy GLE disponuje extra diódami, exteriérovými displejmi či volantom schopným zasunúť sa do palubnej dosky.

ESF 2019: Mercedes je opäť priekopníkom

Limitovaný model vznikol pri príležitosti 50. výročia filmu On Her Majesty’s Secret Service a vyhotovením evokuje vozidlo použité v ňom.

Aston Martin DBS: Špeciál s logami 007

Po modernizácii vozidlo spredu evokuje väčšieho brata, má takmer úplne nový interiér a viacero motorov s mikrohybridnou technikou.

Komplexný facelift pre Discovery Sport

Úsporné opatrenia Fordu pokračujú vysokým tempom. Automobilka plánuje v priebehu dvoch mesiacov zrušiť tisíce pracovných miest, z čoho zhruba tretinu v USA...

Ford do augusta zruší tisíce pracovných miest

Fotky šiesteho vydania hatchbacku unikli na internet a zachytávajú rovno jeho elektrickú verziu, ktorá je v ponuke novinkou.

Opel Corsa: Neoficiálny debut generácie F

Hyundai i20 pred rokom prešiel faceliftom, ktorý ho vylepšil najmä z technologickej stránky. Okrem bezpečnostných systémov však pokrok dorazil aj inam. Mestské...

Test Hyundai i20 DCT7: Konečne s automatom
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×