Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nissan spojil sily s kráskou Margot Robbie

TOP VIDEO
Krásna Margot Robbie sa rozhodla podporovať elektromobilitu. Stala sa totiž tvárou ekologickej divízie japonskej značky Nissan. Ako prvý z celého portfólia si vyskúšala ostro rezaný BladeGlider.
2 príspevky 22.02.2017 / Filip Kadlečík

Margot Robbie sa preslávila najmä vďaka filmu Vlk z Wallstreet, kde žiarila po boku Leonarda DiCapria. Okrem toho si nedávno zahrala napríklad v snímke Jednotka samovrahov. Svoju popularitu sa rozhodla zúžitkovať a zároveň podporiť ekologickú budúcnosť.

Nissan BladeGlider: Rýchly šíp pre troch

Japonci oprášili recept na elektromobil s trojuholníkovým pôdorysom, nový nositeľ známeho označenia zrýchli na stovku pod 5 sekúnd.

Stala sa totiž tvárou ekologickej divízie japonskej značky Nissan. Prvým výsledkom spolupráce je jej nočná jazda vychyteným Monakom. Margot si v nej užíva Nissan BladeGlider, ktorý je schopný dosiahnuť rýchlosť 190 km/h, pričom na 100 km/h zrýchli v priebehu piatich sekúnd.


Video
Najnovšie články
Karoq Velo: Originálna Škoda pre cyklistov

Renault v posledných dňoch zaznamenal poriadnu expanziu čerstvých modelov a to dokonca nechtiac. Na verejnosť sa dostali informácie a fotky tajných...

Renault: Tajné novinky odhalila séria únikov

V sobotu sa bude konať inaugurácia Zuzany Čaputovej do funkcie prezidentky SR bude časť centra Bratislavy uzatvorená, a to aj pre rezidentov.

Pre inauguráciu prezidentky uzatvoria centrum Bratislavy

Napätie medzi Renaultom a Nissanom sa naplno prejavilo po zatknutí Carlosa Ghosna a neúspešné rokovania o fúzii s Fiat Chrysler ho ešte vystupňovali.

V aliancii Renault-Nissan to vrie, napätie sa stupňuje

Polícia v Británii uvádza do testovacej prevádzky novú technológiu. Z pohľadu bežného vodiča ide o radary, tie však prekvapivo nebudú merať rýchlosť. Na čo sa...

Rýchlosť merať nebudú: Nové radary v nasadení

O Škode Kamiq od svetovej premiéry príliš nepočuť, jej príchod na trh sa však blíži. Dnes sme spoznali prvé detaily z cenníka českého crossoveru.

Najlacnejšie SUV Škody: Prvé detaily o cenách

Česká Škoda je u nás stále obľúbená, čo dokazujú aj májové predajné čísla. Nanešťastie tento úspech nedokázal vykompenzovať prepad predaja v Ázii.

Škode sa v máji darilo horšie, problém nastal v Číne
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×