Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Elektrifikujeme svet aj pomocou sociálnych médií

INZERCIA
V súčasnom svete je šírenie povedomia a informácií použitím médií a elektronických komunikačných kanálov rovnako dôležité ako samotné inovácie.
2 20.02.2017 / inzercia

Ak niekto vytvorí niečo prospešné pre všetkých, no nik sa o tom nedozvie, tak je to rovnako užitočné, akoby to zavrel doma v pivnici a zamkol dvere. Preto je nesmierne dôležitá tvorba komunikačných kanálov a nachádzanie spôsobov, akými budú ľudia informovaní o každej novej zmene aj v oblasti elektromobilov.

foto: Nissan 2 fotografie v galérii foto: Nissan Zdroj: Nissan

Aký je lepší spôsob ako ukázať ľuďom, čo ste pre nich vytvorili, ako cez sociálne siete? Sociálne siete ponúkajú dokonalú súhru podávania informácií, vnímania informácií, interagovania s informáciami a ich ďalšieho zdieľania s ľuďmi v našom okolí. Ak teda máme niečo, čo je zaujímavé a prospešné pre ľudí aj životné prostredie, niečo inovatívne, podané virálnym spôsobom, je zaručené, že sa o tom dozvie obrovský počet ľudí. A presne o to ide. Šíriť povedomie o zelenej energii.

Spoločnosť Nissan už minulý rok predstavila novú digitálnu komunitnú platformu zameranú na zvýšenie povedomia a angažovanosti v oblasti elektromobilov a udržateľného životného štýlu. Program Elektrifikujme svet je stelesnením vízie inteligentnej mobility a povzbudzuje vytváranie chytrejších, lepšie prepojených komunít vyznávajúcich udržateľnejší životný štýl.

Video, ktoré predstavuje sociálnu platformu:

Program Elektrifikujme svet si kladie za cieľ zaujať publikum po celej Európe a inšpirovať ho, aby sa pripojilo k elektrickej revolúcii a vyznávalo chytrejší a udržateľnejší životný štýl. Program tvoria štyri hlavné okruhy: Elektrický životný štýl, Zelené technológie, Udržateľná energia a Čo funguje – téma skúmajúca aktuálne inovácie.

foto: Nissan 2 fotografie v galérii foto: Nissan Zdroj: Nissan

Prostredníctvom sociálnych sietí a webových stránok chce Nissan inšpirovať nové debaty o udržateľnosti a čistejšom životnom štýle. Táto platforma tiež poskytne používateľom fórum na zapojenie sa do diskusií, komunikáciu so značkou a predkladanie svojich názorov. Spustené sú facebookové fanpage zatiaľ pre najväčšie európske štáty a do diskusie sa zapája už takmer pol milióna ľudí.

Gereth Dunsmore, riaditeľ divízie elektromobilov v spoločnosti Nissan Europe, bližšie vysvetľuje zámery aktivít na sociálnych sieťach: „Naša nová platforma Elektrifikujme svet si kladie za cieľ vytvoriť hnutie idúce nad rámec automobilov, ktoré spája ľudí rozhodnutých využívať nové technológie a zelenú energiu na vytváranie udržateľnejších a energeticky účinnejších komunít. Chceme podnecovať diskusie o prínosoch elektrického životného štýlu a demonštrovať našim priaznivcom, ako môžu nové technológie zlepšiť ich životy už dnes, rovnako ako prispievať k lepšiemu životu budúcich generácií.“

-- inzercia platená --


Video
Najnovšie články
Poslanci: D4 sa na D1 určite nenapojí v roku 2020

Pokrok nemožno zastaviť a reaguje naň aj štát. Pochopiteľne, veď vozidlá s alternatívnymi pohonmi sú oveľa drahšie než porovnateľné modely s tradičným...

Návrat šrotovného: Kedy a ako s ním ušetríte?

Švédsko sa chce do roka 2045 uhlíkovo neutrálnym a výrazne podporuje predaj elektromobilov. Naráža na výrazný problém, a tým je kapacita rozvodných sietí...

Achillovou pätou e-mobility môžu byť rozvodné siete

Možno si myslíte, že konflikty kdesi vo svete sa nás netýkajú. Omyl, ktorý sa prejaví najmä pri tankovaní. Nateraz nám obchodná vojna USA s Čínou a Mexikom...

Lacné leto? Ceny nafty a benzínu prekvapia

Najpredávanejšími triedami u nás sú SUV a kompaktné modely, či už ide o nové vozidlá alebo jazdenky. Ich spoľahlivosť a najmä slabé stránky ojazdených...

Obľúbené kompakty: Toto sú ich slabiny

Americký úpravca predstavil unikátne Porsche 356 RSR. Zaujme najmä excentrickým zovňajškom a sľubným výkonom na úrovni takmer 400 koní.

Nevídané Porsche: 356 RSR v štýle hot-rodu

Čakanie na kombi verziu BMW radu 3 sa skončilo. Praktický Bavor bude väčší, športovejší a neskôr dokonca ponúkne aj hybridný pohon.

Nové BMW 3 Touring: Rast v každom smere
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×