Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Policajné auto rozdrvil prevrátený kamión

TOP VIDEO
Nákladná súprava neodolá silnému vetru a prevalí sa na bok, pričom pod sebou pochová odstavené vozidlo. Obaja pasažieri vyviazli bez zranení.
5 príspevkov 15.02.2017 / Marek Pokrývka

Pred niekoľkými dňami došlo v severoamerickom štáte Wyoming k naozaj nevšednej nehode, ktorú zachytila zadná kamera policajného auta. Na zázname z nej vidieť ďalšie vozidlo poriadkových zložiek zaparkované so zapnutými výstražnými svetlami v odstavnom pruhu. Po diaľnici sa k nemu začne blížiť biely ťahač Volvo, ktorý sa zrazu začne nakláňať. Silnému bočnému vetru nákladná súprava nakoniec neodolá.

Dopravná nehoda: Čo treba robiť a čo iste nie?

Mnohí vodičov presne nevie, ako by mali reagovať po dopravnej nehode. Ich povinnosti nerieši len zákon o premávke, ale aj Trestný zákon. Postihy za nevhodné správanie po havárii sú teda mimoriadne...

Kolos sa pod náporom vzduchu prevalil na bok, pričom pod sebou pochoval odstavené policajné auto. Prevrátený kamión ho doslova rozdrvil. Obaja pasažieri nákladiaka napriek tomu vyviazli bez zranení a odstavené vozidlo bolo v danom prázdne. Šlo o veľké šťastie v nešťastí. Neprítomnosť posádky bola pritom spôsobená tým, že policajti v tomto úseku práve riešili prevrátenie dvoch ďalších nákladných áut.


Video
Najnovšie články
Nevídané Porsche: 356 RSR v štýle hot-rodu

Čakanie na kombi verziu BMW radu 3 sa skončilo. Praktický Bavor bude väčší, športovejší a neskôr dokonca ponúkne aj hybridný pohon.

Nové BMW 3 Touring: Rast v každom smere

Je známy fakt, že zákony vždy zaostávajú za technologickým rozvojom. Rovnaké pravidlo platí aj u elektrických kolobežiek, preto novela zákona o premávke túto...

Pozor na pokuty: Už sa týkajú aj kolobežiek

O Škode je známe, že sponzoruje športové podujatia. Cez zimu hrajú prím Majstrovstvá v ľadovom hokeji, cez letné obdobie zasa Tour de France. Teraz sa...

Karoq Velo: Originálna Škoda pre cyklistov

Renault v posledných dňoch zaznamenal poriadnu expanziu čerstvých modelov a to dokonca nechtiac. Na verejnosť sa dostali informácie a fotky tajných...

Renault: Tajné novinky odhalila séria únikov

V sobotu sa bude konať inaugurácia Zuzany Čaputovej do funkcie prezidentky SR bude časť centra Bratislavy uzatvorená, a to aj pre rezidentov.

Pre inauguráciu prezidentky uzatvoria centrum Bratislavy

Napätie medzi Renaultom a Nissanom sa naplno prejavilo po zatknutí Carlosa Ghosna a neúspešné rokovania o fúzii s Fiat Chrysler ho ešte vystupňovali.

V aliancii Renault-Nissan to vrie, napätie sa stupňuje
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×