Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pininfarina avizuje hybridný sedan

Za projektom vozidla stojí firma z Hongkongu, podľa jej slov dostane nekonvenčný pohon. Detaily o technike zatiaľ nepoznáme.
1 10.02.2017 / Marek Pokrývka

Ženevský autosalón prináša každoročne plejádu noviniek, ktoré nepochádzajú len od veľkých výrobcov. Domácou scénou je aj pre mnohých ďalších vystavovateľov. Jedným z nich je talianske štúdio Pininfarina, pod svetlami výstaviska Palexpo pravidelne predvádza svetovej verejnosti svoje čerstvé diela. Aktuálny ročník nebude v tomto smere žiadnou výnimkou.

Hybrid Kinetic H600 bude mať premiéru pod svetlami výstaviska Palexpo

Renomovaný dizajnérsky dom avizuje, že vo Švajčiarsku odhalí hybridný sedan. Jeho označenie znie H600. Na zverejnenej fotografii však môžeme vidieť aj podpis spoločnosti Hybrid Kinetic Group, spolu s jej logom. Práve táto firma z Hongkongu totiž stojí za celým projektom. Podľa jej slov má byť toto vozidlo elegantné a pohodlné, pričom dostane nekonvenčný pohon.

Fittipaldi rozbieha vlastnú automobilku

Vznikajúca značka predstaví v Ženeve koncept pre konzolovú hru, ktorého tvary vznikli v renomovanom dizajnérskom dome Pininfarina.

Žiadne detaily o technike zatiaľ nepoznáme. Rúškom tajomstva zostáva zahalený aj dizajn, jediný obrázok ukazuje akurát hranaté tvary zadnej časti a jednoliaty pás diódových koncových svetiel lemovaný kovovým rámom. Ďalšie zábery pravdepodobne Pininfarina zverejní ešte pred debutom. Pre štúdio nepôjde o jedinú ženevskú premiéru, navrhovalo totiž aj dizajn superšportu Fittipaldi EF7.

Focus Media

Video
Najnovšie články
Test Citroën C3 Origins: Oslava jubilea

Výber mýta rastie a do štátneho rozpočtu plynú desiatky miliónov eur. Najväčší podiel majú aj naďalej vodiči nákladných vozidiel zo zahraničia.

Kamionisti zaplatili na mýte vyše 100 miliónov eur

Mladé oddelenie španielskej automobilky zverejnilo spot, ktorý pravdepodobne zachytáva štúdiu nového hot-hatchu.

Cupra čosi chystá: Je to budúci Leon?

Národná diaľničná spoločnosť a polícia si počas leta posvietia na povinnosť vodičov jazdiť s platnou elektronickou diaľničnou známkou. Kontroly sa sprísnia...

Polícia bude kontrolovať e-známky na hraniciach

Pri kúpe novej pneumatiky sa môže stať, že motorista dostane kusy staršieho dátumu výroby. Vek je veľmi dôležitý z hľadiska vlastností, preto je potrebné dbať...

Sú vaše pneu bezpečné? Takto si to viete overiť

Podľa nemeckých médií plánuje Volkswagen vybudovať v Turecku novú fabriku, ktorá má vyrábať modely viacerých koncernových značiek.

Volkswagen plánuje vybudovať v Turecku nový závod

Milovníci automobilov značky Volkswagen by si mali nachystať približne 100 eur. Nemecký gigant do ponuky uvádza novinku, ktorá je vystrihnutá zo sveta...

Novinka VW: Nečakaná vychytávka z Bentley
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×