Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kvíz: Ako dobre poznáte modely Škoda?

KVÍZ
Len máloktorá zo súčasných automobiliek je so Slovenskom a Slovákmi prepojená tak, ako mladoboleslavská Škoda. Poznáte jej modely naozaj detailne? To zistíte v našom kvíze!
15 príspevkov 28.01.2017 / Filip Kadlečík

Či už sa nám to páči, alebo nie, Škoda patrí do našej histórie. Aj vďaka tomuto faktu sa niet čomu diviť, že práve mladoboleslavské modely na Slovensku patria z hľadiska predajov medzi najúspešnejšie. Práve preto ich je na našich cestách ako húb po daždi. Spoznáte ich len podľa malých detailov?

Kvíz: Ako dobre poznáte legendy socializmu?

Automobily, ktoré vznikli v časoch socializmu, sú na našich cestách vidieť čoraz menej. Pripomeňte si ich v dnešnom kvíze, pamätáte si ešte na ich názvy a detaily?

Je zaujímavé, že označenia Octavia či Felicia sa využívali už v minulosti. Podobne je to napríklad aj s názvom Rapid či mnohými ďalšími. Netreba sa teda čudovať, ak v sa viackrát vyskytnú aj v našom kvíze, vždy však v spojitosti s iným modelom. Ako sa vám v kvíze darilo? Pochváľte sa svojim výsledkom v diskusii či komentároch na sociálnej sieti.


Video
Najnovšie články
Karoq Velo: Originálna Škoda pre cyklistov

Renault v posledných dňoch zaznamenal poriadnu expanziu čerstvých modelov a to dokonca nechtiac. Na verejnosť sa dostali informácie a fotky tajných...

Renault: Tajné novinky odhalila séria únikov

Mercedes-Benz triedy G zavítal do našej redakčnej garáže po prvýkrát pri príležitosti príchodu novej generácie. Ako legendárne G-čko uspelo v našom testovaní?

Test Mercedes G 500: Toto je skutočný luxus

V sobotu sa bude konať inaugurácia Zuzany Čaputovej do funkcie prezidentky SR bude časť centra Bratislavy uzatvorená, a to aj pre rezidentov.

Pre inauguráciu prezidentky uzatvoria centrum Bratislavy

Napätie medzi Renaultom a Nissanom sa naplno prejavilo po zatknutí Carlosa Ghosna a neúspešné rokovania o fúzii s Fiat Chrysler ho ešte vystupňovali.

V aliancii Renault-Nissan to vrie, napätie sa stupňuje

Polícia v Británii uvádza do testovacej prevádzky novú technológiu. Z pohľadu bežného vodiča ide o radary, tie však prekvapivo nebudú merať rýchlosť. Na čo sa...

Rýchlosť merať nebudú: Nové radary v nasadení

O Škode Kamiq od svetovej premiéry príliš nepočuť, jej príchod na trh sa však blíži. Dnes sme spoznali prvé detaily z cenníka českého crossoveru.

Najlacnejšie SUV Škody: Prvé detaily o cenách
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×