Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tank v nákupnej pasáži: Clarkson vystrašil Dubaj

TOP VIDEO
Jeremy Clarkson provokuje rád a často. Tentokrát šantil v dubajskom nákupnom centre. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby nesedel v tanku.
4 príspevky 27.12.2016 / Filip Kadlečík

Prejsť cez stenu sa dá len dverami? Jeremymu Clarksonovi to asi nikto neoznámil. V rámci natáčania novej časti internetovej relácie The Grand Tour sa ocitol v dubajskom obchodnom centre. Na nákupy však nešiel, sedel v tanku a chystal sa na adrenalínový kaskadérsky kúsok.

Ďalší škandál Clarksona či nafúknutá bublina?

Clarkson je známy svojimi kontroverznými výrokmi. Ďalší z nich padol vo štvrtom pokračovaní relácie The Grand Tour. Trojica protagonistov mala údajne dávať návod pašerákom migrantov.

S obrneným vozidlom prerazil prinajmenšom jednu stenu a následne s ním cez sklenený výklad vyšiel na ulicu. Na jeho konaní by nebolo nič zlé, ak by sa nenašli okoloidúci, ktorí o nakrúcaní informovaní neboli. Tank vychádzajúci z nákupného centra ich preto poriadne vystrašil.


Video
Najnovšie články
Niki Lauda:  Jeho kariéra udivuje do dnešných dní

Znovuzrodenie firmy, ktorá sa do histórie zapísala najmä modelom Pantera, má prebehnúť na Festivale rýchlosti v Goodwoode.

De Tomaso: Talianska značka opäť ožije

Oprava a rekonštrukcia mosta pred Malackami si vyžiadali uzatvorenie úseku. Vodiči, ktorí do mesta prichádzajú od diaľnice D2, musia počítať s obchádzkami.

Pri ceste do Malaciek po D2 počítajte s obchádzkou

Po tom, čo nemecké úrady začali vyšetrovať podozrenie z existencie nelegálneho softvéru v modelovom rade Mercedes GLK, vznikli pochybnosti o ďalších modeloch...

Dieselgate: Podozrenia voči Daimleru sa množia

V novom spote upozorňujúcom na premiéru omladeného vozidla automobilka prezradila, že modelovú paletu rozšíri variant Scout.

Škoda Superb: Po facelifte aj do terénu?

Japonská automobilka prichádza s novou dodávkou. Ide o minimálne upravený Renault Kangoo, ktorý má pritom čoskoro dostať nástupcu.

Nissan uvádza kompaktný van NV250

Frekventovaná cesta v srbskom regióne Grdelica patrila medzi nočné mory, nakoľko bola známa ako chronický "lievik". Srbsko dokončilo a otvorilo posledný úsek...

Srbsko otvorilo posledný úsek tranzitného ťahu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×