Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Grand Tour: Pirátsky najsťahovanejší program

Známe trio v zložení James May, Richard Hammond a Jeremy Clarkson už takmer pred mesiacom svetu predstavilo svoju novú šou. Tá vo svete vyvolala obrovský záujem, nelegálne sa k nej dostali milióny ľudí.
2 príspevky 12.12.2016 / Filip Kadlečík

Bývalí protagonisti Top Gearu 18. novembra rozbehli úplne novú šou. Po búrlivom odchode z televízie BBC sa chalani dali opäť dokopy pod značkou Amazon Prime. Ide o internetovú televíziu a práve tento fakt so sebou prináša jedno veľké riziko. Aj keď za samotnú službu sa platí približne 8 eur mesačne, k jej obsahu sa dá dostať aj inými cestičkami.

Desať najhorších áut podľa Jeremyho Clarksona

Populárny Brit prednedávnom zverejnil zoznam jeho desiatich najobľúbenejších automobilov súčasnosti. Tentokrát sa venoval najhorším z najhorších.

Britský denník Daily Mail informoval o tom, že prvé tri časti relácie boli dokopy stiahnuté takmer 19 miliónov krát, čo je dokonca viac než v prípade populárneho seriálu The Game of Thrones. Dá sa pritom predpokladať, že dosah nelegálnych kópií je podstatne väčší, keďže mnoho z nich sa dostalo na stránky, kde sa dajú pozerať online bez sťahovania. Predpokladá sa, že Amazon kvôli množstvu nelegálnych divákov len počas pilotného dielu prišiel takmer o štyri milióny eur.

Jeremy Clarkson: Toto je desať najlepších áut

Jeremy Clarkson je rešpektovaným odborníkom na autá a jeho názor zaváži. Nedávno zverejnil zoznam desiatich najlepších áut posledných dvoch rokov.

Treba však povedať, že podiel na tomto obrovskom čísle má aj fakt, že k motoristickej relácii sa na Slovensku legálne dostanete len veľmi ťažko. Podobná situácia panuje aj v iných štátoch s výnimkou USA, Veľkej Británie, Nemecka, Rakúska či Japonska. The Grand Tour však vyvoláva rozruch po celom svete, preto sa nemožno diviť faktu, že si ho nelegálne sťahuje najväčšie množstvo ľudí v histórii. V priebehu tohto mesiaca by sa šou mala oficiálne dostať aj na Slovensko.


Video
Najnovšie články
Bude VW v Bratislave vyrábať elektromobil?

Debut formálne dôležitej novinky sa odohrá 23. mája, elektrický hatchback sa predvedie po boku omladenej vlajkovej lode Superb.

Prvý elektromobil Škoda: Premiéra v Bratislave

Nemci zverejnili fotografie maskovaného kompaktu i jeden záber bez kamufláže, ktorý zachytáva špičkovú verziu M135i.

BMW radu 1 sa začína oficiálne odhaľovať

Mitsubishi doprialo svojmu SUV malý facelift, no ten v prípade plug-in hybridu priniesol aj takmer kompletne novú techniku.

Test Outlander PHEV: Vylepšený bestseller

Rodinne orientovaný model by mal disponovať 608-litrovým batožinovým priestorom a ponúkne benzínový alebo naftový motor.

Ford Focus ST: Do ponuky sa vracia kombi

Pod kapotu dvojice Angličanov sa nasťahoval rovnaký motor, aký poháňa aj BMW X2 M35i. Jeho maximálny výkon 306 koní sa nezmenil.

MINI uvádza svoje najsilnejšie modely

Volkswagen sa snaží vylepšiť svoj imidž poškodený emisným škandálom. Jednou z ciest je podpora elektrickej mobility, v rámci ktorej chce investovať do novej...

VW investuje miliardu do nového závodu na batérie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×