Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Špeciálne BMW i8: V hlavnej role hrdza

Austin Mahone si nevybral medzi dostupnými odtieňmi pre plug-in hybrid, Bavorovi dal unikátnu fóliu a 22-palcové disky kolies.
8 5 príspevkov 12.11.2016 / Marek Pokrývka

BMW i8 debutovalo v kabáte zloženom zo striebornej, čiernej a modrej farby. Túto charakteristickú kombináciu si zvolilo aj mnoho zákazníkov. Mohla za to aj obmedzená paleta, ktorá sa len nedávno citeľnejšie rozšírila. Mladý spevák Austin Mahone si však medzi dostupnými odtieňmi nevybral. Svoj silný plug-in hybrid chcel obliecť do čohosi originálneho a obrátil sa na firmu Metrowrapz.

Firma Metrowrapz obliekla BMW i8 mladého speváka do hrdzavej fólie 8 fotografií v galérii Firma Metrowrapz obliekla BMW i8 mladého speváka do hrdzavej fólie Zdroj: Metrowrapz

Odborník na fólie pripravil pre mladého umelca čosi špeciálne. V hlavnej role sa objavila hrdza, ktorú imituje unikátny povrch pokrývajúci majoritu karosérie. Dopĺňajú ho čierne plochy a akcenty v zlatej farbe. Rovnaký odtieň nesú aj mnoholúčové disky kolies, prvok pochádzajúci od renomovanej firmy Vossen. V priemere majú až 22 palcov. Pomáhajú dotvárať vzhľad auta, ktorý sa zaobišiel bez zásahov do karosérie a možno ho bez problémov vrátiť do sériového stavu.

Focus Media

Video
Najnovšie články
Lunárny rover: Prvé auto na mimozemskom telese

Staviteľ mimoúrovňovej križovatky pod Prístavným mostom v predstihu otvorí jej časť motoristom.

Križovatku pod Prístavným mostom čoskoro otvoria

Ministerstvo dopravy získalo súhlas Bruselu na nenávratný príspevok vyše 200 miliónov eur na výstavbu diaľničného úseku D1 Budimír-Bidovce pri Košiciach.

Peniaze na diaľnicu Budimír-Bidovce prídu z eurofondov

Očakávaná revolúcia sa stala realitou, Američania predstavili novinku s centrálne uloženým osemvalcom. Stáť má menej než 60-tisíc dolárov.

Chevrolet Corvette C8: Najlacnejší superšport

Americká firma komplexne upravila pick-up Silverado, okrem extra nápravy mu dala väčšiu svetlú výšku, modifikované nárazníky a silnejší osemvalec.

Hennessey Goliath 6x6: Obluda je na svete

Affalterbach predstavil štipľavé kompaktné kombi, ktoré má vo veľkej miere rovnaký dizajn i techniku ako príbuzný kupé-sedan.

Dve karosérie ponúkne i vrchol triedy CLA

V inzercii Slovákov dominujú relatívne nové jazdenky s nízkym počtom kilometrov na odometri. Najčastejšie boli v ponuke benzínové verzie a vozidlá s vyššou...

Slováci inzerujú najviac 5-ročné autá s nízkym počtom km
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×