Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Peugeot 3008 DKR v púštnych dunách

TOP VIDEO
Profesionálni jazdci preverili schopnosti extrémneho off-roadu v náročnom prostredí africkej krajiny, nechýbali pri tom kamery.
05.10.2016 / Marek Pokrývka

V septembri odhalil Peugeot súťažný model 3008 DKR, s ktorým plánuje na budúci rok obhájiť svoj titul zo slávnej rely Dakar. Onedlho sa však francúzsky terénny špeciál zúčastní na pretekoch v Maroku. Ešte predtým absolvoval súkromné skúšobné jazdy v náročnom prostredí africkej krajiny, pri ktorých profesionálni jazdci preverili jeho schopnosti. Púštne duny zdolal Peugeot skutočne bravúrne. Keďže pri previerke extrémneho off-roadu nechýbali kamery, môžeme jeho potenciál vidieť na oficiálnom spote.


Video
Najnovšie články
Test Honda CR-V Hybrid: V meste exceluje

Súdne ťahanice medzi košickým magistrátom a súkromnou firmou, ktorá donedávna prevádzkovala tamojšie parkovacie automaty, pretrvávajú. Mesto nesúhlasí...

Košice sa odvolajú proti rozhodnutiu súdu o parkovaní

Nemecký policajt konfrontoval pri smrteľnej havárii na diaľnici šoférov z Česka a Maďarska, ktorých pokarhal a naparil im pokutu.

Fotenie nehody: Polícia si zgustla na zvedavcoch

Kórejská novinka by mala byť lacnejšia než typ Stonic, po náčrtoch jej karosérie vydala automobilka aj obrázky interiéru.

Kia poodhalila kabínu chystaného SUV

Štúdia vychádzajúca z triedy GLE disponuje extra diódami, exteriérovými displejmi či volantom schopným zasunúť sa do palubnej dosky.

ESF 2019: Mercedes je opäť priekopníkom

Limitovaný model vznikol pri príležitosti 50. výročia filmu On Her Majesty’s Secret Service a vyhotovením evokuje vozidlo použité v ňom.

Aston Martin DBS: Špeciál s logami 007

Po modernizácii vozidlo spredu evokuje väčšieho brata, má takmer úplne nový interiér a viacero motorov s mikrohybridnou technikou.

Komplexný facelift pre Discovery Sport
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×