Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

The Grand Tour sa začne 18. novembra

VIDEO
Ohlásenie štartu urobili autori relácie vo veľkom štýle, v polminútovom spote sa mihne vojenský vrtuľník a viacero exotických áut.
1 19.09.2016 / Marek Pokrývka

Okolo konca hlavných protagonistov titulu Top Gear bolo v médiách veľké haló. Slávna relácia sa medzičasom opäť objavila na obrazovkách, jej reštart však napriek neodškriepiteľnej snahe tvorcov nedopadol dobre. Fanúšikovia sa skôr obracajú na pripravovanú sériu The Grand Tour. V nej bude účinkovať hviezdne trio Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Uvedenie motoristickej šou do vysielania Amazon Prime má už pevný dátum, začne sa dňa 18. novembra.

Prvé vydanie The Grand Tour prinesie porovnanie hybridných hyperšportov

Ohlásenie svojho štartu urobili autori relácie vo veľkom štýle, na ktorí sme si pri spomínanej trojici už zvykli. Využili na to polminútové video. Napriek krátkemu časovému rámcu sa v spote mihnú púštne buginy, vojenský vrtuľník a viacero exotických áut. Hlavnú rolu pritom hrajú hybridné hyperšporty: Ferrari LaFerrari, McLaren P1 a Porsche 918 Spyder. Ich dlho očakávané priame porovnanie bude pravdepodobne základným stavebným kameňom prvého vydania novej relácie.


Video
Najnovšie články
Bude VW v Bratislave vyrábať elektromobil?

Debut formálne dôležitej novinky sa odohrá 23. mája, elektrický hatchback sa predvedie po boku omladenej vlajkovej lode Superb.

Prvý elektromobil Škoda: Premiéra v Bratislave

Nemci zverejnili fotografie maskovaného kompaktu i jeden záber bez kamufláže, ktorý zachytáva špičkovú verziu M135i.

BMW radu 1 sa začína oficiálne odhaľovať

Mitsubishi doprialo svojmu SUV malý facelift, no ten v prípade plug-in hybridu priniesol aj takmer kompletne novú techniku.

Test Outlander PHEV: Vylepšený bestseller

Rodinne orientovaný model by mal disponovať 608-litrovým batožinovým priestorom a ponúkne benzínový alebo naftový motor.

Ford Focus ST: Do ponuky sa vracia kombi

Pod kapotu dvojice Angličanov sa nasťahoval rovnaký motor, aký poháňa aj BMW X2 M35i. Jeho maximálny výkon 306 koní sa nezmenil.

MINI uvádza svoje najsilnejšie modely

Volkswagen sa snaží vylepšiť svoj imidž poškodený emisným škandálom. Jednou z ciest je podpora elektrickej mobility, v rámci ktorej chce investovať do novej...

VW investuje miliardu do nového závodu na batérie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×