Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najkurióznejšie obrázky z policajných radarov

Policajné radary, či bezpečnostné kamery nemajú zľutovanie a zachytia všetko čo vidia. Pozrite sa s nami na tie najveselšie obrázky, ktoré s našli v ich pamätiach.
7 13.08.2016 / Redakcia AUTO BILD

Na dodržiavanie pravidiel cestnej premávky dozerajú nielen policajti, ale aj moderná technika, napríklad bezpečnostné kamery a stacionárne radary. Niektoré monitorujú situáciu priebežne, iné sa spúšťajú automaticky, potom, čo zaznamenajú nejaký priestupok ako je jazda na červenú, či prekročenie povolenej rýchlosti.

foto: Auto BILD 7 fotografií v galérii foto: Auto BILD Zdroj: Auto BILD

Na snímku, ktorú tieto zariadenia vyhotovia sa samozrejme dostane všetko, čo je v ich zornom poli, rýchlej technike len sotvačo unikne. Niekedy to je samotný hriešnik, občas nečakaný, inokedy však iba náhodný svedok udalosti, ktorý sa ocitol v danom čase na danom mieste. Viac už ale v nasledujúcej galérii.

Najkurióznejšie obrázky z policajných radarov uvidíte v galérii. Máte nejakú podobnú skúsenosť aj vy?


Video
Najnovšie články
Nevídané Porsche: 356 RSR v štýle hot-rodu

Čakanie na kombi verziu BMW radu 3 sa skončilo. Praktický Bavor bude väčší, športovejší a neskôr dokonca ponúkne aj hybridný pohon.

Nové BMW 3 Touring: Rast v každom smere

Je známy fakt, že zákony vždy zaostávajú za technologickým rozvojom. Rovnaké pravidlo platí aj u elektrických kolobežiek, preto novela zákona o premávke túto...

Pozor na pokuty: Už sa týkajú aj kolobežiek

O Škode je známe, že sponzoruje športové podujatia. Cez zimu hrajú prím Majstrovstvá v ľadovom hokeji, cez letné obdobie zasa Tour de France. Teraz sa...

Karoq Velo: Originálna Škoda pre cyklistov

Renault v posledných dňoch zaznamenal poriadnu expanziu čerstvých modelov a to dokonca nechtiac. Na verejnosť sa dostali informácie a fotky tajných...

Renault: Tajné novinky odhalila séria únikov

V sobotu sa bude konať inaugurácia Zuzany Čaputovej do funkcie prezidentky SR bude časť centra Bratislavy uzatvorená, a to aj pre rezidentov.

Pre inauguráciu prezidentky uzatvoria centrum Bratislavy

Napätie medzi Renaultom a Nissanom sa naplno prejavilo po zatknutí Carlosa Ghosna a neúspešné rokovania o fúzii s Fiat Chrysler ho ešte vystupňovali.

V aliancii Renault-Nissan to vrie, napätie sa stupňuje
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×