Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Takto zrýchľuje Rimac Concept_One

TOP VIDEO
Zakladateľ chorvátskej spoločnosti ukázal elektrické kupé v akcii na krátkom šote nakrútenom dvomi kamerami.
8 príspevkov 25.07.2016 / Marek Pokrývka

Na tohtoročnom ženevskom autosalóne sa okrem iných premiér objavil aj Rimac Concept_One vo svojej finálnej verzii. Elektromobil pôvodne prezentovaný v roku 2011 má nakoniec výkon 800 kW (1 088 k). Počas medzinárodnej výstavy sa tvorcovia vozidla chválili úžasnou hodnotou akcelerácie: 0-100 km/h v priebehu 2,6 sekundy.

Mate Rimac, zakladateľ chorvátskej spoločnosti stojacej za projektom, teraz na videu ukázal superšport v akcii. Pochválil sa jeho dynamikou. Krátky šot nakrútený dvomi kamerami ukazuje, ako elektrické kupé reálne zrýchľuje. Odpich elektromobilu poháňaného tisíckou koní naozaj stojí za pozornosť.


Video
Najnovšie články
Tesla Model S: Prečo sa vznietila v garáži?

Pravidelná sezónna údržba auta obsahuje aj čosi viac ako prezutie pneumatík, výmenu oleja alebo umytie karosérie. Hovoríme o klimatizácii, ktorá je dôležitou...

Plesne a baktérie v aute: Na toto vodiči zabúdajú

Ropné trhy chytili druhý dych a strelka kompasu vytrvalo ukazuje na sever. To síce robí radosť financmajstrom ropných krajín, u motoristov však vyvoláva presne...

Benzín a nafta: Vysoké ceny zatiaľ neustúpia

S vylepšenou druhou generáciou populárneho auta sme sa vydali z brehov Botnického zálivu na najsevernejší cíp kontinentu dostupný po asfalte.

Mazda CX-5: Japonské SUV na vrchole Európy

Populárne terénne kombi z krajiny vychádzajúceho slnka dostalo ďalšiu generáciu, od príbuzného sedanu prevzalo interiér i 2,4-litrový motor s turbom.

Subaru Outback: Pribudol prepĺňaný boxer

Od výbehových modelov už väčšinou prekvapenia neočakávame. O to príjemnejšiu sú, ak sa dostavia. Mitsubishi L200 už síce čaká na príchod novej generácie, aj tá...

Test L200 Black Edition: Dostupné prekvapenie

PRVÁ JAZDA Najprv sme to brali len ako príchod najvýkonnejšej verzie, ale po prvých jazdách je jasné, že HR-V Sport je celkom iné auto.

Honda HR-V Sport: Nečakane odlišné SUV
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×