Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Žena zatiahla ručnú brzdu na diaľnici

TOP VIDEO
Pre akceleráciu Volkswagenu popri motorkároch spôsobila vodičova priateľka nerozvážnou reakciou škaredú haváriu.
18 príspevkov 08.07.2016 / Marek Pokrývka

Pri niektorých incidentoch z ciest zostáva človeku rozum stáť a nasledujúce zábery to spĺňajú stopercentne. Vidieť na nich nepochopiteľnú nehodu. Jej hlavným protagonistom je Volkswagen Jetta, ktorý sa na diaľnici stretol s niekoľkými jazdcami na motocykloch. Tí ho vyprovokovali k rýchlej jazde.

Zadné kolesá vozidla sa však znenazdajky zablokujú a dostane sa do šmyku, pričom následne narazí do stredového betónu. Následkom toho sa niekoľkokrát prevráti. Celá scéna údajne vznikla kvôli vodičovej priateľke, ktorá počas jazdy zatiahla ručnú brzdu. Nahnevala ju jeho akcelerácia popri motorkároch. Nerozvážnou reakciou tak spôsobila škaredú haváriu, z ktorej však vyviazli všetci bez ťažších zranení.


Video
Najnovšie články
Bude VW v Bratislave vyrábať elektromobil?

Debut formálne dôležitej novinky sa odohrá 23. mája, elektrický hatchback sa predvedie po boku omladenej vlajkovej lode Superb.

Prvý elektromobil Škoda: Premiéra v Bratislave

Nemci zverejnili fotografie maskovaného kompaktu i jeden záber bez kamufláže, ktorý zachytáva špičkovú verziu M135i.

BMW radu 1 sa začína oficiálne odhaľovať

Mitsubishi doprialo svojmu SUV malý facelift, no ten v prípade plug-in hybridu priniesol aj takmer kompletne novú techniku.

Test Outlander PHEV: Vylepšený bestseller

Rodinne orientovaný model by mal disponovať 608-litrovým batožinovým priestorom a ponúkne benzínový alebo naftový motor.

Ford Focus ST: Do ponuky sa vracia kombi

Pod kapotu dvojice Angličanov sa nasťahoval rovnaký motor, aký poháňa aj BMW X2 M35i. Jeho maximálny výkon 306 koní sa nezmenil.

MINI uvádza svoje najsilnejšie modely

Volkswagen sa snaží vylepšiť svoj imidž poškodený emisným škandálom. Jednou z ciest je podpora elektrickej mobility, v rámci ktorej chce investovať do novej...

VW investuje miliardu do nového závodu na batérie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×