Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rolls-Royce upozorňuje na nový Phantom

Silueta limuzíny sa výrazne nezmení. Jej karoséria bude pozostávať prevažne z hliníka, čierna farba B-stĺpika však môže naznačovať uhlíkové vlákna.
1 07.07.2016 / Marek Pokrývka

Nie je žiadnym tajomstvom, že výroba súčasnej generácie modelu Rolls-Royce Phantom sa blíži ku koncu. Jedno najhonosnejších áut na svete sa lúči limitovanou edíciou Zenith. Jeho nástupca sa má objaviť  na trhu až v roku 2018, no britská spoločnosť naň opäť upozorňuje s veľkým predstihom. Najnovšie pomocou fotografiou ukazuje jeho modernú konštrukciu.

Nástupca súčasného modelu Rolls-Royce Phantom sa má na trhu objaviť v roku 2018

Ako sme sa už dávnejšie dozvedeli, nový Phantom bude pozostávať prevažne z hliníka. Jeho karosériu zobrazuje aj čerstvý záber z fabriky. Z tvarov plechov zobrazených na obrázku možno vidieť, že silueta limuzíny sa výrazne nezmení. Zaujímavým prvkom je B-stĺpik. Jeho čierna farba totiž teoreticky môže naznačovať uhlíkové vlákna, čo by vzhľadom na využitie karbónu v konštrukcii vlajkovej lode materskej automobilky BMW nemuselo byť nereálne. Všetko sa dozvieme časom.


Video
Najnovšie články
Nevídané Porsche: 356 RSR v štýle hot-rodu

Čakanie na kombi verziu BMW radu 3 sa skončilo. Praktický Bavor bude väčší, športovejší a neskôr dokonca ponúkne aj hybridný pohon.

Nové BMW 3 Touring: Rast v každom smere

Je známy fakt, že zákony vždy zaostávajú za technologickým rozvojom. Rovnaké pravidlo platí aj u elektrických kolobežiek, preto novela zákona o premávke túto...

Pozor na pokuty: Už sa týkajú aj kolobežiek

O Škode je známe, že sponzoruje športové podujatia. Cez zimu hrajú prím Majstrovstvá v ľadovom hokeji, cez letné obdobie zasa Tour de France. Teraz sa...

Karoq Velo: Originálna Škoda pre cyklistov

Renault v posledných dňoch zaznamenal poriadnu expanziu čerstvých modelov a to dokonca nechtiac. Na verejnosť sa dostali informácie a fotky tajných...

Renault: Tajné novinky odhalila séria únikov

V sobotu sa bude konať inaugurácia Zuzany Čaputovej do funkcie prezidentky SR bude časť centra Bratislavy uzatvorená, a to aj pre rezidentov.

Pre inauguráciu prezidentky uzatvoria centrum Bratislavy

Napätie medzi Renaultom a Nissanom sa naplno prejavilo po zatknutí Carlosa Ghosna a neúspešné rokovania o fúzii s Fiat Chrysler ho ešte vystupňovali.

V aliancii Renault-Nissan to vrie, napätie sa stupňuje
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×