Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Individuálne farby pre BMW i8

Bavori rozšírili možnosti personalizácie športového plug-in hybridu o množstvo rôznych zaujímavých odtieňov lakovania.
8 2 príspevky 27.05.2016 / Marek Pokrývka

BMW prinieslo model i8 do sveta vo farebnej kombinácii strieborná/čierna/modrá a táto trikolóra sa často opakuje na zákazníckych autách. Hlavný odtieň občas nahradí biela či čierna. Dôvodom tohto stavu je obmedzená paleta farieb, ktorá sa však teraz vo Veľkej Británii výrazne rozširuje. Bavori totiž tento športový plug-in hybrid zaradili pod program BMW Individual.

Plug-in hybrid i8 s rôznymi lakmi BMW Individual 8 fotografií v galérii Plug-in hybrid i8 s rôznymi lakmi BMW Individual Zdroj: BMW

V rámci rozšírenia možností personalizácie si záujemcovia o výraznejšie lakovanie môcť objednať množstvo rôznych zaujímavých odtieňov. V ponuke je žltá, červená, zelená či fialová. Paleta obsahuje klasické, metalické i matné povrchy, pričom od konkrétneho laku závisí jeho cena. Príplatok za individuálne farby sa pohybuje od 5 495 libier, čo je v prepočte zhruba 7 200 eur.

Focus Media

Video
Najnovšie články
Lunárny rover: Prvé auto na mimozemskom telese

Staviteľ mimoúrovňovej križovatky pod Prístavným mostom v predstihu otvorí jej časť motoristom.

Križovatku pod Prístavným mostom čoskoro otvoria

Ministerstvo dopravy získalo súhlas Bruselu na nenávratný príspevok vyše 200 miliónov eur na výstavbu diaľničného úseku D1 Budimír-Bidovce pri Košiciach.

Peniaze na diaľnicu Budimír-Bidovce prídu z eurofondov

Očakávaná revolúcia sa stala realitou, Američania predstavili novinku s centrálne uloženým osemvalcom. Stáť má menej než 60-tisíc dolárov.

Chevrolet Corvette C8: Najlacnejší superšport

Americká firma komplexne upravila pick-up Silverado, okrem extra nápravy mu dala väčšiu svetlú výšku, modifikované nárazníky a silnejší osemvalec.

Hennessey Goliath 6x6: Obluda je na svete

Affalterbach predstavil štipľavé kompaktné kombi, ktoré má vo veľkej miere rovnaký dizajn i techniku ako príbuzný kupé-sedan.

Dve karosérie ponúkne i vrchol triedy CLA

V inzercii Slovákov dominujú relatívne nové jazdenky s nízkym počtom kilometrov na odometri. Najčastejšie boli v ponuke benzínové verzie a vozidlá s vyššou...

Slováci inzerujú najviac 5-ročné autá s nízkym počtom km
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×