Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Jeep Wrangler sa zasekol v jazere

TOP VIDEO
Pri snahe vyliezť späť na breh vodič narazil na blato a jeho snaha o vyslobodenie stroja mala skôr opačný efekt.
12.05.2016 / Marek Pokrývka

Americký off-road Jeep Wrangler patrí v teréne medzi najschopnejšie sériové autá, aj on však má svoje limity. V týchto dňoch na to nepríjemným spôsobom prišiel istý Američan. Potúžený alkoholom sa vybral s vozidlom do jazera, no jeho brodenie sa skončilo zle. Pri snahe vyliezť späť na breh totiž narazil na blato. Jeep sa nedokázal vyšplhať hore a snaha vodiča o vyslobodenie stroja mala skôr opačný efekt. Off-road sa postupne zahrabal ešte hlbšie. V plytkej vode sa definitívne zasekol a musel počkať na pomoc.


Video
Najnovšie články
Test Subaru XV 1.6: Pre pokojných vodičov

Na autosalóne v New Yorku predviedla kórejská automobilka svoje najmenšie SUV, ktoré dĺžkou len tesne prerastá štyri metre. Pohon 4x4 neponúkne.

Hyundai Venue: SUV lacnejšie než Kona

Roadster s núdzovou textilnou strechou má ostrý atmosférický motor s objemom štyri litre, dostupná je výhradne manuálna prevodovka.

Porsche 911 Speedster: Exkluzívne zbohom

Mercedes-Benz GLS svojimi rozmermi či sebavedomým dizajnom na cestách budí rešpekt odjakživa. Teraz Stuttgart ešte nafúkol jeho rozmery, vylepšil však aj...

Mercedes-Benz GLS: Autobus ešte narástol

Na európskych trhoch končí benzínový šesťvalec, nahradil ho obdobný motor TDI s elektrickým kompresorom a mikrohybridnou technológiou.

Audi ide opäť proti prúdu: Zmena aj v S5

Cyklisti a chodci sú najzraniteľnejší účastníci premávky. A to aj z hľadiska niečoho, čo je síce všeobecne známe, málokto však na tento faktor berie ohľad...

Tichý zabijak: Mŕtvy uhol už nemusí byť hrozbou

Angličania uviedli na šanghajskom autosalóne liftback, pod ktorého kapotou sa namiesto dvanásťvalca nachádza batéria s kapacitou 65 kWh.

Rapide E: Prvý elektromobil Aston Martin
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×