Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vízia: Tesla Model S druhej generácie

Theophilus Chin sa pozrel ďalej do budúcnosti a vytvoril grafický návrh elektromobilu, pričom využil prvky z viacerých áut.
2 4 príspevky 11.04.2016 / Marek Pokrývka

V ostatných dňoch sa internetom začali šíriť klebety o tom, že v Tesla Motors finišujú facelift kľúčového produktu Model S. Jeho dizajn by sa mal inšpirovať mladšími súrodencami X a 3. Nezávislý grafik Theophilus Chin sa však rozhodol pozrieť sa ešte ďalej do budúcnosti a vytvoril vlastnú víziu druhej generácie elektrického liftbacku. Využil pritom prvky z viacerých áut.

Grafický návrh elektromobilu pôsobí atraktívne 2 fotografie v galérii Grafický návrh elektromobilu pôsobí atraktívne Zdroj: Theophilus Chin

Chin skrížil súčasnú podobu elektromobilu s konceptom Buick Avista, pričom do vzhľadu zakomponoval aj detaily z vlani odhaleného SUV. Jeho vizualizácie sú teda slušným krížencom. Napriek tomu pôsobí grafický návrh harmonicky a atraktívne, potenciálnych budúcich záujemcov by takýto vzhľad istotne nenahneval. Samozrejme, skutočnosť môže byť celkom iná.


Video
Najnovšie články
Tesla Model S: Prečo sa vznietila v garáži?

Pravidelná sezónna údržba auta obsahuje aj čosi viac ako prezutie pneumatík, výmenu oleja alebo umytie karosérie. Hovoríme o klimatizácii, ktorá je dôležitou...

Plesne a baktérie v aute: Na toto vodiči zabúdajú

Ropné trhy chytili druhý dych a strelka kompasu vytrvalo ukazuje na sever. To síce robí radosť financmajstrom ropných krajín, u motoristov však vyvoláva presne...

Benzín a nafta: Vysoké ceny zatiaľ neustúpia

S vylepšenou druhou generáciou populárneho auta sme sa vydali z brehov Botnického zálivu na najsevernejší cíp kontinentu dostupný po asfalte.

Mazda CX-5: Japonské SUV na vrchole Európy

Populárne terénne kombi z krajiny vychádzajúceho slnka dostalo ďalšiu generáciu, od príbuzného sedanu prevzalo interiér i 2,4-litrový motor s turbom.

Subaru Outback: Pribudol prepĺňaný boxer

Od výbehových modelov už väčšinou prekvapenia neočakávame. O to príjemnejšiu sú, ak sa dostavia. Mitsubishi L200 už síce čaká na príchod novej generácie, aj tá...

Test L200 Black Edition: Dostupné prekvapenie

PRVÁ JAZDA Najprv sme to brali len ako príchod najvýkonnejšej verzie, ale po prvých jazdách je jasné, že HR-V Sport je celkom iné auto.

Honda HR-V Sport: Nečakane odlišné SUV
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×