Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Záujem o Tesla Model 3 je obrovský

Američania včera hlásili neuveriteľný počet 276-tisíc rezervácii na elektrický sedan so štandardnou cenou 35-tisíc dolárov.
3 12 príspevkov 05.04.2016 / Marek Pokrývka

Asi najväčšou správou zo sveta motorov sa v posledných dňoch stalo odhalenie elektromobilu Tesla Model 3. Ten prekvapil vo viacerých smeroch. Asi najväčší šok spôsobil fakt, že počas prvých hodín predaja dostala kalifornská firma vyše 100-tisíc záloh na toto vozidlo. Toto číslo však neprestalo stúpať a po premiére ďalej rastie obrovským tempom.

Súčasťou rezervácie na Tesla Model 3 je záloha tisíc dolárov 3 fotografie v galérii Súčasťou rezervácie na Tesla Model 3 je záloha tisíc dolárov Zdroj: Tesla Motors

Včera prešli od spustenia predaja iba tri dni, no Američania už hlásili neuveriteľný počet 276-tisíc rezervácii. Ich súčasťou bolo zloženie sumy tisíc dolárov. Tá je síce vratná, napriek tomu hovorí tento veľký počet jasnou rečou. Záujem o Tesla Model 3 je obrovský. Elektrický sedan so štandardnou cenou 35-tisíc dolárov sa však k svojim budúcim majiteľom dostane najskôr koncom budúceho roka.


Video
Najnovšie články
Test Subaru XV 1.6: Pre pokojných vodičov

Na autosalóne v New Yorku predviedla kórejská automobilka svoje najmenšie SUV, ktoré dĺžkou len tesne prerastá štyri metre. Pohon 4x4 neponúkne.

Hyundai Venue: SUV lacnejšie než Kona

Roadster s núdzovou textilnou strechou má ostrý atmosférický motor s objemom štyri litre, dostupná je výhradne manuálna prevodovka.

Porsche 911 Speedster: Exkluzívne zbohom

Mercedes-Benz GLS svojimi rozmermi či sebavedomým dizajnom na cestách budí rešpekt odjakživa. Teraz Stuttgart ešte nafúkol jeho rozmery, vylepšil však aj...

Mercedes-Benz GLS: Autobus ešte narástol

Na európskych trhoch končí benzínový šesťvalec, nahradil ho obdobný motor TDI s elektrickým kompresorom a mikrohybridnou technológiou.

Audi ide opäť proti prúdu: Zmena aj v S5

Cyklisti a chodci sú najzraniteľnejší účastníci premávky. A to aj z hľadiska niečoho, čo je síce všeobecne známe, málokto však na tento faktor berie ohľad...

Tichý zabijak: Mŕtvy uhol už nemusí byť hrozbou

Angličania uviedli na šanghajskom autosalóne liftback, pod ktorého kapotou sa namiesto dvanásťvalca nachádza batéria s kapacitou 65 kWh.

Rapide E: Prvý elektromobil Aston Martin
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×