Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Lamborghini už testuje drsný Huracán

Variant Superleggera by mohol absolvovať debut na marcovom ženevskom veľtrhu. Naznačuje to niekoľko neoficiálnych záberov.
3 2 príspevky 02.12.2015 / Marek Pokrývka

Pred dvomi týždňami odhalilo Lamborghini na pôde autosalóna v Los Angeles novú verziu desaťvalcového superšportu Huracán. Do ponuky pridalo model LP580-2 so zníženým výkonom a pohonom zadných kolies. V súčasnosti však talianska automobilka už testuje ďalší prírastok do rodiny, ktorým by sa mal stať drsný variant Superleggera. Naznačuje to niekoľko neoficiálnych fotiek.

Plachta pravdepodobne zakrýva Lamborghini Huracán Superleggera 3 fotografie v galérii Plachta pravdepodobne zakrýva Lamborghini Huracán Superleggera Zdroj: huracantalk.com

Špecializovaná stránka HuracanTalk v týchto dňoch zverejnila zábery, ktoré zachytávajú modré kupé s upraveným bodykitom. Napriek nie práve vysokej kvalite fotiek si na nich možno všimnúť viacero prvkov. Vozidlo má rozšírené a odvetrávané predné blatníky vyplnené tmavými kolesami s vlastným dizajnom, väčší spojler vpredu či pevné prítlačné krídlo. Takmer určite pritom nejde o dielo tunera. Superšport totiž po chvíli zakryli plachtou, čo naznačuje továrenskú identitu.

Ak je autom na záberoch skutočne model Huracán Superleggera, okrem modifikovanej karosérie tu môžeme očakávať vyšší výkon a zároveň nižšiu hmotnosť. Žiadne detaily však zatiaľ známe nie sú. Drsné kupé by mohlo absolvovať debut na marcovom ženevskom veľtrhu a výrobca sa naň teraz pravdepodobne pripravuje. Lamborghini chcelo podľa všetkého spáchať oficiálne fotenie ešte pred príchodom zimy a „vymákol“ ich autor publikovaných záberov.


Video
Najnovšie články
Pre inauguráciu prezidentky uzatvoria centrum Bratislavy

Napätie medzi Renaultom a Nissanom sa naplno prejavilo po zatknutí Carlosa Ghosna a neúspešné rokovania o fúzii s Fiat Chrysler ho ešte vystupňovali.

V aliancii Renault-Nissan to vrie, napätie sa stupňuje

Polícia v Británii uvádza do testovacej prevádzky novú technológiu. Z pohľadu bežného vodiča ide o radary, tie však prekvapivo nebudú merať rýchlosť. Na čo sa...

Rýchlosť merať nebudú: Nové radary v nasadení

O Škode Kamiq od svetovej premiéry príliš nepočuť, jej príchod na trh sa však blíži. Dnes sme spoznali prvé detaily z cenníka českého crossoveru.

Najlacnejšie SUV Škody: Prvé detaily o cenách

Česká Škoda je u nás stále obľúbená, čo dokazujú aj májové predajné čísla. Nanešťastie tento úspech nedokázal vykompenzovať prepad predaja v Ázii.

Škode sa v máji darilo horšie, problém nastal v Číne

Briti hlásia príchod svojej vlajkovej lode v najlepšej forme. Tretia generácia modelu Flying Spur má byť najlepším Bentley, ktoré kedy vzniklo. Zachová si...

Opulentný luxus: Bentley Flying Spur cieli na trón

Renault a Fiat Chrysler sa chceli zlúčiť, no rokovania sa skončili neúspechom, za ktorý obidve automobilky obvinili francúzsku vládu. Viacerí vládni činitelia...

Nádej na zlúčenie Renaultu a FCA ešte stále žije
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×