Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Amazon si uchmatol moderátorov Top Gear

Nová relácia sa má začať vysielať v budúcom roku. Clarkson, Hammond a May majú za tri sezóny zinkasovať 250 miliónov dolárov.
1 7 príspevkov 01.08.2015 / Marek Pokrývka

Hneď po zverejnení informácií o konci populárnej motoristickej relácie Top Gear sa začalo špekulovať, kde sa traja moderátori tohto programu objavia. Neoficiálne sa hovorilo všeličo a spomínalo sa viacero kandidátov. Dnes je budúce pôsobisko trojice Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May jasné: budú ich vysielať na on-line kanále Amazon Prime.

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May budú mať reláciu na Amazon Prime

Obľúbení protagonisti šou Top Gear sa teda nepresunú do žiadnej klasickej televízie, uchmatol si ich internetový gigant Amazon pre svoj prémiový produkt. Nová relácia ešte nemá meno. Vysielať sa má začať niekedy v budúcom roku, ďalšie detaily firma zverejní neskôr.

Zo zákulisia však uniklo niekoľko podrobností týkajúcich sa zmluvy trojice moderátorov. Amazon s nimi údajne podpísal kontrakt na tri roky, pričom počas každej sezóny  majú vytvoriť sériu 12 dielov. Clarkson, Hammond a May za to majú zinkasovať skutočne kráľovský plat: hovorí sa o sume 250 miliónov dolárov, teda takmer 228 miliónov eur.


Video
Najnovšie články
Pre inauguráciu prezidentky uzatvoria centrum Bratislavy

Napätie medzi Renaultom a Nissanom sa naplno prejavilo po zatknutí Carlosa Ghosna a neúspešné rokovania o fúzii s Fiat Chrysler ho ešte vystupňovali.

V aliancii Renault-Nissan to vrie, napätie sa stupňuje

Polícia v Británii uvádza do testovacej prevádzky novú technológiu. Z pohľadu bežného vodiča ide o radary, tie však prekvapivo nebudú merať rýchlosť. Na čo sa...

Rýchlosť merať nebudú: Nové radary v nasadení

O Škode Kamiq od svetovej premiéry príliš nepočuť, jej príchod na trh sa však blíži. Dnes sme spoznali prvé detaily z cenníka českého crossoveru.

Najlacnejšie SUV Škody: Prvé detaily o cenách

Česká Škoda je u nás stále obľúbená, čo dokazujú aj májové predajné čísla. Nanešťastie tento úspech nedokázal vykompenzovať prepad predaja v Ázii.

Škode sa v máji darilo horšie, problém nastal v Číne

Briti hlásia príchod svojej vlajkovej lode v najlepšej forme. Tretia generácia modelu Flying Spur má byť najlepším Bentley, ktoré kedy vzniklo. Zachová si...

Opulentný luxus: Bentley Flying Spur cieli na trón

Renault a Fiat Chrysler sa chceli zlúčiť, no rokovania sa skončili neúspechom, za ktorý obidve automobilky obvinili francúzsku vládu. Viacerí vládni činitelia...

Nádej na zlúčenie Renaultu a FCA ešte stále žije
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×