Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Lamborghini Aventador SV aj bez strechy

Otvorený model netradične odhalil fotograf. Podľa neho plánuje automobilka vyrobiť 500 exemplárov a už na ne prijíma objednávky.
3 4 príspevky 10.07.2015 / Marek Pokrývka

Na tohtoročnom ženevskom autosalóne predviedlo Lamborghini svoj historicky najsilnejší sériový model s označením Aventador Superveloce. Publiku sa predviedol vo forme drsného kupé. Už pri jeho uvedení sa však začalo pošuškávať, že neskôr sa fanúšikovia môžu tešiť aj na verziu bez pevnej strechy. Čakanie bolo nakoniec pomerne krátke.

Fotograf Jordan Shiraki odhalil Lamborghini Aventador SV Roadster 3 fotografie v galérii Fotograf Jordan Shiraki odhalil Lamborghini Aventador SV Roadster Zdroj: jordanshiraki.com

Na internete sa objavili zábery tohto vozidla, ktoré zverejnil fotograf Jordan Shiraki. Na jeho práci vidieť otvorený model bez akéhokoľvek maskovania. Roadster má všetky prvky hovoriace o autenticite: agresívny bodykit, disky kolies známe z pôvodného vozidla a tiež označenia SV na karosérii. Lambo je vyhotovené v tyrkysovej farbe Blu Glauco, ktorú dopĺňajú čierne a červené akcenty.

Netradičné odhalenie doplnil Shiraki niekoľkými informáciami. Podľa jeho tvrdenia bude novinka rovnako rýchla ako kupé aj napriek hmotnosti zvýšenej o päťdesiat kilogramov. Automobilka vraj plánuje vyrobiť 500 exemplárov modelu Aventador SV Roadster a v súčasnosti už na ne prijíma objednávky. Cenu dvanásťvalcového superšportu však fotograf neprezradil.


Video
Najnovšie články
Karoq Velo: Originálna Škoda pre cyklistov

Renault v posledných dňoch zaznamenal poriadnu expanziu čerstvých modelov a to dokonca nechtiac. Na verejnosť sa dostali informácie a fotky tajných...

Renault: Tajné novinky odhalila séria únikov

V sobotu sa bude konať inaugurácia Zuzany Čaputovej do funkcie prezidentky SR bude časť centra Bratislavy uzatvorená, a to aj pre rezidentov.

Pre inauguráciu prezidentky uzatvoria centrum Bratislavy

Napätie medzi Renaultom a Nissanom sa naplno prejavilo po zatknutí Carlosa Ghosna a neúspešné rokovania o fúzii s Fiat Chrysler ho ešte vystupňovali.

V aliancii Renault-Nissan to vrie, napätie sa stupňuje

Polícia v Británii uvádza do testovacej prevádzky novú technológiu. Z pohľadu bežného vodiča ide o radary, tie však prekvapivo nebudú merať rýchlosť. Na čo sa...

Rýchlosť merať nebudú: Nové radary v nasadení

O Škode Kamiq od svetovej premiéry príliš nepočuť, jej príchod na trh sa však blíži. Dnes sme spoznali prvé detaily z cenníka českého crossoveru.

Najlacnejšie SUV Škody: Prvé detaily o cenách

Česká Škoda je u nás stále obľúbená, čo dokazujú aj májové predajné čísla. Nanešťastie tento úspech nedokázal vykompenzovať prepad predaja v Ázii.

Škode sa v máji darilo horšie, problém nastal v Číne
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×