Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Obytné auto sa prevrátilo po defekte

TOP VIDEO
Vozidlu explodovala pri predbiehaní ľavá predná guma, následkom čoho zišlo z cesty. V prechode do protismeru ho zastavila bariéra.
13 príspevkov 15.05.2015 / Marek Pokrývka

Defekt je síce vo všeobecnosti považovaný za banalitu, no vo vysokých rýchlostiach môže mať poškodenie pneumatiky skutočne katastrofálne následky. Dokazujú to aj nasledujúce zábery z amerického kamióna. Pred niekoľkými dňami ho na diaľnici predbiehalo obytné auto ťahajúce za sebou pick-up. Počas jazdy mu však doslova explodovala ľavá predná guma, následkom čoho vozidlo zišlo z cesty do deliaceho pásu. V prechode do protismeru ho síce zastavila káblová bariéra, no nedokázala zabrániť tomu, aby sa automobil prevrátil. Našťastie, 69-ročný vodič aj jeho spolujazdec utrpeli pri nehode iba malé zranenia.


Video
Najnovšie články
Karoq Velo: Originálna Škoda pre cyklistov

Renault v posledných dňoch zaznamenal poriadnu expanziu čerstvých modelov a to dokonca nechtiac. Na verejnosť sa dostali informácie a fotky tajných...

Renault: Tajné novinky odhalila séria únikov

V sobotu sa bude konať inaugurácia Zuzany Čaputovej do funkcie prezidentky SR bude časť centra Bratislavy uzatvorená, a to aj pre rezidentov.

Pre inauguráciu prezidentky uzatvoria centrum Bratislavy

Napätie medzi Renaultom a Nissanom sa naplno prejavilo po zatknutí Carlosa Ghosna a neúspešné rokovania o fúzii s Fiat Chrysler ho ešte vystupňovali.

V aliancii Renault-Nissan to vrie, napätie sa stupňuje

Polícia v Británii uvádza do testovacej prevádzky novú technológiu. Z pohľadu bežného vodiča ide o radary, tie však prekvapivo nebudú merať rýchlosť. Na čo sa...

Rýchlosť merať nebudú: Nové radary v nasadení

O Škode Kamiq od svetovej premiéry príliš nepočuť, jej príchod na trh sa však blíži. Dnes sme spoznali prvé detaily z cenníka českého crossoveru.

Najlacnejšie SUV Škody: Prvé detaily o cenách

Česká Škoda je u nás stále obľúbená, čo dokazujú aj májové predajné čísla. Nanešťastie tento úspech nedokázal vykompenzovať prepad predaja v Ázii.

Škode sa v máji darilo horšie, problém nastal v Číne
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×