Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Poďte na Nitriansky autosalón zadarmo

Skvelá akcia pre čitateľov – ušetrite 5 eur a poďte na autosalón bez platenia!
2 2 príspevky 23.09.2014 / Redakcia AUTO BILD

AutoBild 2 fotografie v galérii AutoBild Zdroj: AutoBild Nevyhadzujte peniaze von z okna - šetrite s AUTO BILDOM a príďte si pozrieť nablýskané automobilové novinky bez platenia! V každom septembrovom čísle, ktoré je práve v predaji, nájdete exkluzívny darček – vstupenku na jesenný nitriansky autosalón v hodnote 5 eur úplne zadarmo. Vstupenka zadarmo je platná na 16. október (štvrtok) - prvý deň otvorenia. Ako poriadni automobiloví nadšenci si ho budete môcť skutočne užiť, pretože v areáli výstaviska Agrokomplex budú prebiehať rôzne tlačové konferencie. O novinkách sa tak budete môcť dozvedieť oveľa viac, ako napríklad cez obľúbený víkend, keď bude na motoristickej výstave najväčšia tlačenica.

Ako použiť vstupenku v hodnote 5 eur a ako sa dostať zadarmo na nitriansky Autosalón/Autoshow ?

Stačí urobiť len tieto tri jednoduché kroky:

1. Kúpite si septembrový AUTO BILD

Najpredávanejší motoristický mesačník na Slovensku - AUTO BILD ukrýva pod fóliou na titulnej strane vloženú vstupenku na nitriansky Autosalón/Autoshow v Agrokomplexe Výstavníctvo. Tá stojí v bežnom predaji 5 eur, vy ako naši čitatelia ju máte zadarmo.

2. Vypíšete údaje

Na zadnej strane vstupenky, ktorú nájdete v AUTO BILDE, sú prázdne kolónky, ktoré treba vyplniť. Na takomto princípe fungujú všetky voľné vstupenky. Potom ostáva už len vypraviť sa na autosalón do Nitry. Pozor - voľná vstupenka platí na prvý výstavný deň pre verejnosť (štvrtok, 16. októbra).

3. Odovzdáte vstupenku

Vyplnenú voľnú vstupenku z AUTO BILDU odovzdáte pri hlavnom vchode do Výstaviska z Výstavnej ulice, pri vstupe s nápisom „Registrácie“. V prípade, že vás budú navigovať na parkovanie cez iný vstup na výstavisko, môžete vstupenku odovzdať priamo v pokladnici vstupu. Vojdete, nemusíte nič zháňať, ani platiť - ste totiž hostia AUTO BILDU!

AutoBild 2 fotografie v galérii AutoBild Zdroj: AutoBild


Video
Najnovšie články
Renault Arkana: SUV-kupé ide do predaja

S novým japonským SUV vybaveným zmiešaným pohonom je parkovanie hrou, výnimočná je tiež jeho urbanizovaná spotreba. Báť sa nemusí ani terénu. Naftu však celkom...

Test Honda CR-V Hybrid: V meste exceluje

Súdne ťahanice medzi košickým magistrátom a súkromnou firmou, ktorá donedávna prevádzkovala tamojšie parkovacie automaty, pretrvávajú. Mesto nesúhlasí...

Košice sa odvolajú proti rozhodnutiu súdu o parkovaní

Nemecký policajt konfrontoval pri smrteľnej havárii na diaľnici šoférov z Česka a Maďarska, ktorých pokarhal a naparil im pokutu.

Fotenie nehody: Polícia si zgustla na zvedavcoch

Kórejská novinka by mala byť lacnejšia než typ Stonic, po náčrtoch jej karosérie vydala automobilka aj obrázky interiéru.

Kia poodhalila kabínu chystaného SUV

Štúdia vychádzajúca z triedy GLE disponuje extra diódami, exteriérovými displejmi či volantom schopným zasunúť sa do palubnej dosky.

ESF 2019: Mercedes je opäť priekopníkom

Limitovaný model vznikol pri príležitosti 50. výročia filmu On Her Majesty’s Secret Service a vyhotovením evokuje vozidlo použité v ňom.

Aston Martin DBS: Špeciál s logami 007
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×