Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mustangy predviedli svoj zvuk na okruhu

VIDEO
TOP VIDEO   Na testovacom okruhu predviedli svoj zvuk všetky tri Mustangy. Popri šesť- a osemvalci sa nechal počuť aj štvorvalcový EcoBoost.
3 príspevky 23.07.2014 / Radoslav Belák

Nový Ford Mustang sa ukázal svetu a stihol predstaviť aj svoje technické parametre. Teraz tu už máme aj video z testovacieho polygónu v americkom Dearborne, kde sa predviedli všetky tri verzie. Bublanie osemvalca a krotkejší zvuk šesťvalca veľmi rozoberať netreba. Mnohí sa však stavajú negatívne práve ku štvorvalcovému EcoBoostu, ktorý bude v Európe tvoriť základ ponuky. Posúdenie jeho prejavu už necháme na vás...

Focus Media

Video
Najnovšie články
Chevrolet Corvette C8: Najlacnejší superšport

Americká firma komplexne upravila pick-up Silverado, okrem extra nápravy mu dala väčšiu svetlú výšku, modifikované nárazníky a silnejší osemvalec.

Hennessey Goliath 6x6: Obluda je na svete

Affalterbach predstavil štipľavé kompaktné kombi, ktoré má vo veľkej miere rovnaký dizajn i techniku ako príbuzný kupé-sedan.

Dve karosérie ponúkne i vrchol triedy CLA

V inzercii Slovákov dominujú relatívne nové jazdenky s nízkym počtom kilometrov na odometri. Najčastejšie boli v ponuke benzínové verzie a vozidlá s vyššou...

Slováci inzerujú najviac 5-ročné autá s nízkym počtom km

Asistenčné systémy majú podporiť vodiča a zvýšiť bezpečnosť. Aké systémy však existujú a ako vlastne fungujú? Presne na to sa pozrel nemecký klub ADAC.

Asistenčné systémy: Viete, ako fungujú?

Európania sú veľmi opatrní a nekupujú nové autá. Dokazuje to júnová aj polročná štatistika, ktorá ukazuje nadol na všetkých dôležitých trhoch. Tabuľke výrobcov...

Predaj nových áut v EÚ opäť klesol na všetkých trhoch

Žilinská Kia v prvej polovici roka splnila plán výroby áut aj motorov a po závodnej dovolenke spustí výrobu nového XCeedu.

Kia naplnila plány, vyrobila vyše 180 000 vozidiel
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×