Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pozor na mimoriadnu odstávku tunela Sitina

Vodiči sa od piatka musia pripraviť na mimoriadnu odstávku tunela Sitina.
04.10.2013 / TASR

Tento víkend sa vodiči musia pripraviť na mimoriadnu odstávku tunela Sitina. Počas nej sa do stredovej deliacej čiary osadia retroreflexné dopravné gombíky pre zvýšenie bezpečnosti v tuneli.

Tunelové rúry budú striedavo uzatvorené od piatka 4. októbra od 22.00 h do soboty 5. októbra do 10.00 h. Následne v sobotu od 22.00 h do nedele 6. októbra do 10.00 h. V nedeľu od 22.00 h do pondelka 7. októbra do 4.00 hodiny.

Počas celého trvania uzávierky bude doprava presmerovaná na obchádzkovú trasu po mestských komunikáciách v smere na križovatku Patrónka.

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) žiada motoristov o dodržiavanie bezpečnosti cestnej premávky a rešpektovanie dopravného značenia.

TASR informoval hovorca NDS Marcel Jánošík.

(TASR)


Video
Najnovšie články
Náš názor: Deň, keď sa Bratislava zastavila

Mitsubishi opäť stavilo na klasickú stratégiu a navonok kompletne mení model ASX, tešiť sa môžeme aj na nové motory. Na jednu oblasť auta však Japonci, zdá sa,...

Mitsubishi ASX: Dizajn sa mení na nepoznanie

Vodič sedanu Mazda3 sa bežný incident rozhodol riešiť tak, že zastavil a vytvoril veľmi nebezpečnú situáciu.

Kanaďan sa chcel hádať uprostred diaľnice

Dvojica príbuzných modelov má štandardne výkon 353 kW (480 k), no k dispozícii bude aj v silnejšom vyhotovení Competition.

BMW X3 M a X4 M: Maximálne až 510 koní

Nový model GP vznikne v limitovanej sérii 3 000 kusov. Tvarovo sa inšpiruje štúdiou, pričom jeho výkon presiahne 221 kW (300 k).

MINI ohlásilo svoje najdivokejšie auto

Rannou nepríjemnosťou v zime sa stáva námraza na čelnom skle. Komu sa nechce škrabať, siahne po tekutom rozmrazovači. Mnohé sľubujú rýchlu pomoc. Dokážu však...

Test rozmrazovačov: Ktorý vám uľahčí život?

Návšteva servisu je činnosť, s ktorou človek musí rátať už pri kúpe nového auta. Mimo bežných prehliadok však majitelia očakávajú minimálny čas strávený bez...

Návštevy servisu: Tieto autá ich mali najviac
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×