Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ford uvedie v Ženeve celý rad modelov Tourneo a úplne nové SUV EcoSport

Stephen Odell, výkonný viceprezident spoločnosti Ford uvedie nové vozidlá a detailnú ďalšiu produktovú expanziu v stánku Ford v hale 5, na ženevskom autosalóne.
22.02.2013 / redakcia

Tento text je tlačovou správou, ktorá je publikovaná v plnom znení. Redakcia nenesie zodpovednosť za jej obsah.

Spoločnosť Ford of Europe uvedie nové modely pre Európu a detailný plán produktovej expanzie na tlačovej konferencii na ženevskom autosalóne, 5. marca.

Ford odhalí celý nový rad svojich osobných dodávok s prívlastkom Tourneo, s globálnym debutom úplne nového typu vozidla Tourneo Courier, a tiež vystaví úplne nové kompaktné SUV pre Európu, Ford EcoSport.

Výkonný viceprezident Stephen Odell a viceprezidentka Barb Samardzich spoločnosti Ford budú viesť tlačovú konferenciu na stánku Ford v hale 5 v čase o 13:45-14:00 hod. Najvyšší predstavitelia spoločnosti Ford budú k dispozícii na rozhovory s médiami.

Tlačovú konferenciu bude možné sledovať aj online na live.fordmedia.eu. Tlačové správy, fotografie a ostatné súvisiace materiály budú dostupné na geneva2013.fordmedia.eu od 5. marca 7:00 hod.

O spoločnosti Ford Motor Company

Spoločnosť Ford Motor Company, globálny líder automobilového priemyslu so základňou v Dearborne v americkom štáte Michigan, vyrába alebo distribuuje automobily na šiestich svetadieloch. Táto spoločnosť s približne 171 000 zamestnancami a 65 továrňami po celom svete vlastní automobilové značky ako Ford a Lincoln. Spoločnosť poskytuje aj finančné služby prostredníctvom spoločnosti Ford Motor Credit Company. Viac informácií o produktoch spoločnosti Ford nájdete na internetovej stránke http://corporate.ford.com.

Spoločnosť Ford Europe sa zaoberá výrobou, predajom a servisom vozidiel značky Ford na 50 individuálnych trhoch a má približne 47 000 zamestnancov vo svojich podnikoch s plnou majetkovou účasťou. Celkovo pre spoločnosť pracuje približne 69 000 ľudí, ak sa zarátajú aj podniky s účasťou iných spoločností a nekonsolidované podniky. Okrem spoločnosti Ford Motor Credit Company prevádzkuje spoločnosť Ford Europe divíziu Ford Customer Service Division a 24 výrobných závodov (15 podnikov s plnou majetkovou účasťou alebo konsolidovaných podnikov s účasťou iných spoločností a 9 nekonsolidovaných podnikov s účasťou iných spoločností). Do Európy boli prvé automobily značky Ford privezené v roku 1903, teda v tom istom roku, v ktorom bola spoločnosť Ford Motor Company založená. Výroba sa v Európe začala v roku 1911.

(tlačová správa)


Video
Najnovšie články
Niki Lauda:  Jeho kariéra udivuje do dnešných dní

Znovuzrodenie firmy, ktorá sa do histórie zapísala najmä modelom Pantera, má prebehnúť na Festivale rýchlosti v Goodwoode.

De Tomaso: Talianska značka opäť ožije

Oprava a rekonštrukcia mosta pred Malackami si vyžiadali uzatvorenie úseku. Vodiči, ktorí do mesta prichádzajú od diaľnice D2, musia počítať s obchádzkami.

Pri ceste do Malaciek po D2 počítajte s obchádzkou

Po tom, čo nemecké úrady začali vyšetrovať podozrenie z existencie nelegálneho softvéru v modelovom rade Mercedes GLK, vznikli pochybnosti o ďalších modeloch...

Dieselgate: Podozrenia voči Daimleru sa množia

V novom spote upozorňujúcom na premiéru omladeného vozidla automobilka prezradila, že modelovú paletu rozšíri variant Scout.

Škoda Superb: Po facelifte aj do terénu?

Japonská automobilka prichádza s novou dodávkou. Ide o minimálne upravený Renault Kangoo, ktorý má pritom čoskoro dostať nástupcu.

Nissan uvádza kompaktný van NV250

Frekventovaná cesta v srbskom regióne Grdelica patrila medzi nočné mory, nakoľko bola známa ako chronický "lievik". Srbsko dokončilo a otvorilo posledný úsek...

Srbsko otvorilo posledný úsek tranzitného ťahu
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×