Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Peugeot 3008: Nastal čas na facelift?

Nič nie je potvrdené, nič nemáme z oficiálnych zdrojov, ale podľa náznakov tipujeme, že sa schyľuje k faceliftu Peugeotu 3008.
5 13.11.2012 / Marián Balog

MPV či crossover? Nikto presne nevie, čím vlastne Peugeot 3008 je. Isté je, že pri uvedení v roku 2009 spôsobil poriadny rozruch. Získal aj zopár lokálnych titulov Auto roka, no to nič nemení na fakte, že svojim zjavom vyčnieva z bežnej konfekcie aj z radu súčasných Peugeotov. A mimochodom, 3008 patrí k služobne najstarším modelom značky Peugeot bez faceliftu.

Peugeot 3008 vyrábaný v Číne bude mať modernejšiu tvár 5 fotografií v galérii Peugeot 3008 vyrábaný v Číne bude mať modernejšiu tvár Zdroj: carnewschina.com

Je celkom možné, že sa už nad Peugeotom 3008 „sfaceliftieva“. Naznačujú to špionážne obrázky z Číny, kde sa 3008 začína vyrábať. Zatiaľ neoficiálna podoba Peugeotu 3008 tam dostala novú tvár s papuľou v štýle súčasných súkmeňovcov. Takisto mriežky na predného nárazníka sú konvenčnejšie a koncové svetlá čínskej verzie sú prepracované.

Až čas však ukáže, či čínske špionážne fotky Peugeotu 3008 sú iba falošnou stopou, alebo naznačujú malú plastickú operáciu francúzskeho podivína.

BANNER300


Video
Najnovšie články
Bude VW v Bratislave vyrábať elektromobil?

Debut formálne dôležitej novinky sa odohrá 23. mája, elektrický hatchback sa predvedie po boku omladenej vlajkovej lode Superb.

Prvý elektromobil Škoda: Premiéra v Bratislave

Nemci zverejnili fotografie maskovaného kompaktu i jeden záber bez kamufláže, ktorý zachytáva špičkovú verziu M135i.

BMW radu 1 sa začína oficiálne odhaľovať

Mitsubishi doprialo svojmu SUV malý facelift, no ten v prípade plug-in hybridu priniesol aj takmer kompletne novú techniku.

Test Outlander PHEV: Vylepšený bestseller

Rodinne orientovaný model by mal disponovať 608-litrovým batožinovým priestorom a ponúkne benzínový alebo naftový motor.

Ford Focus ST: Do ponuky sa vracia kombi

Pod kapotu dvojice Angličanov sa nasťahoval rovnaký motor, aký poháňa aj BMW X2 M35i. Jeho maximálny výkon 306 koní sa nezmenil.

MINI uvádza svoje najsilnejšie modely

Volkswagen sa snaží vylepšiť svoj imidž poškodený emisným škandálom. Jednou z ciest je podpora elektrickej mobility, v rámci ktorej chce investovať do novej...

VW investuje miliardu do nového závodu na batérie
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×