Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Veľká narodeninová súťaž: Vyhrajte jednu z 25 cien

Zapojte sa do narodeninovej súťaže a zlepšite svoje šoférske schopnosti. Odpovedzte na tri jednoduché otázky a získajte jeden z 5 poukazov do školy šmyku Driving Academy v areáli Slovakia Ring alebo jedno z 20 tričiek s logom nášho portálu.
21.03.2012 / redakcia

Súťaž bola ukončená.

Súťaž prebiehala od 1. 3. 2012 do 21. 3. 2012 (vrátane).
Mená výhercov sme priniesli v tomto vyhodnotení súťaže.

AutoMoto.sk oslavuje svoje prvé narodeniny. Vďaka vám, našim čitateľom, sme sa už po ôsmich mesiacoch stali najčítanejším slovenským automobilovým portálom a svoju pozíciu si udržiavame dodnes.

Ako darček sme pre vás okrem narodeninového prekvapenia pripravili aj veľkú súťaž. Každý, kto správne odpovie na tri jednoduché otázky, bude zaradený do žrebovania o päť poukazov na výcvik v Centre bezpečnej jazdy Driving Academy v areáli Slovakia Ring a 20 tričiek s logom AutoMoto.sk.

drivingacademy Poukážky do súťaže venuje Centrum bezpečnej jazdy Driving Academy v areáli Slovakia Ring.

Súťažné otázky zneli:

Koľko jedinečných užívateľov podľa auditu AIMmonitor číta každý mesiac AutoMoto.sk?

  • Asi 30
  • Asi 50 000
  • 180 000 až 200 000

Ako správne reagovať, ak sa vozidlo dostane do pretáčavého šmyku?

  • Zavrieť oči a pevne držať volant
  • Stlačiť spojku a točiť volantom v smere jazdy
  • Použiť ručnú brzdu a pridať plyn

Odkedy bude na Slovensku platiť novela zákona o cestnej premávke, ktorá zavedie tzv. objektívnu zodpovednosť?

  • Od 1. 4. 2012
  • Od 1. 7. 2012
  • Od 31. 1. 2013

Podmienky súťaže

Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci usporiadateľa (Azet.sk, a. s.) a partnerov súťaže, ako aj ich rodinní príslušníci. Pokiaľ výherca cenu odmietne alebo sa s ním nepodarí skontaktovať do 10 dní od žrebovania, usporiadateľ vyžrebuje náhradného výhercu.

Súhlas so spracovaním vašich osobných údajov

Pretože našim čitateľom z času na čas zasielame ponuky renomovaných spoločností, prosíme vás o nasledujúci súhlas so spracovaním vašich osobných údajov: Využitím služby či produktu spoločnosti Azet.sk, a. s., výslovne súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v rozsahu mena, priezviska, e-mailovej adresy a poštovnej adresy pre účely ponuky obchodu alebo služieb. Tento výslovný súhlas je udeľovaný v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona O ochrane osobných údajov v platnom znení. Ak vyjadríte nesúhlas so spracovaním osobných údajov za účelom ponuky obchodu alebo služieb, nebudú poskytnuté osobné údaje používané za týmto účelom.


Video
Najnovšie články
Nevídané Porsche: 356 RSR v štýle hot-rodu

Čakanie na kombi verziu BMW radu 3 sa skončilo. Praktický Bavor bude väčší, športovejší a neskôr dokonca ponúkne aj hybridný pohon.

Nové BMW 3 Touring: Rast v každom smere

Je známy fakt, že zákony vždy zaostávajú za technologickým rozvojom. Rovnaké pravidlo platí aj u elektrických kolobežiek, preto novela zákona o premávke túto...

Pozor na pokuty: Už sa týkajú aj kolobežiek

O Škode je známe, že sponzoruje športové podujatia. Cez zimu hrajú prím Majstrovstvá v ľadovom hokeji, cez letné obdobie zasa Tour de France. Teraz sa...

Karoq Velo: Originálna Škoda pre cyklistov

Renault v posledných dňoch zaznamenal poriadnu expanziu čerstvých modelov a to dokonca nechtiac. Na verejnosť sa dostali informácie a fotky tajných...

Renault: Tajné novinky odhalila séria únikov

V sobotu sa bude konať inaugurácia Zuzany Čaputovej do funkcie prezidentky SR bude časť centra Bratislavy uzatvorená, a to aj pre rezidentov.

Pre inauguráciu prezidentky uzatvoria centrum Bratislavy

Napätie medzi Renaultom a Nissanom sa naplno prejavilo po zatknutí Carlosa Ghosna a neúspešné rokovania o fúzii s Fiat Chrysler ho ešte vystupňovali.

V aliancii Renault-Nissan to vrie, napätie sa stupňuje
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×