Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

V centre Bratislavy zdražie parkovanie

Od decembra porastú ceny parkovania v centre hlavného mesta o desať centov za hodinu, celodenné parkovanie zdražie o jedno euro.
24.11.2011 / Marián Balog

Od decembra zaplatíme za parkovanie v centre Bratislavy viac. Oznámil to hovorca spoločnosti BPS PARK, a.s. Ladislav Sakál. Od 1. decembra bude stáť jednorazová hodinová parkovacia karta 80 namiesto doterajších 70 centov.

TIP: Pravidlá parkovania sa zmenili, odťahovky si mädlia ruky

Spoločnosť takisto od decembra zvyšuje cenu SMS lístka o 20 centov na 1,20 eur za 90 minút parkovania a celodenné parkovanie pomocou SMS lístka zdražie z 5 na 6 eur. Hovorca spoločnosti BPS PARK, a.s. Ladislav Sakál uviedol, že ceny rezidentských parkovacích kariet sa meniť nebudú. Podľa jeho slov k zvyšovaniu cien spoločnosť pristúpila po troch rokoch v dôsledku rastu nákladov.

Parkovacie karty zakúpené za doteraz platnú cenu je možné použiť do konca roka 2011. Po zmene legislatívy, ktorá výrazne obmedzila možnosti parkovania v zóne je to ďalšia zlá správa pre vodičov v hlavnom meste.


Video
Najnovšie články
Náš názor: Deň, keď sa Bratislava zastavila

Mitsubishi opäť stavilo na klasickú stratégiu a navonok kompletne mení model ASX, tešiť sa môžeme aj na nové motory. Na jednu oblasť auta však Japonci, zdá sa,...

Mitsubishi ASX: Dizajn sa mení na nepoznanie

Vodič sedanu Mazda3 sa bežný incident rozhodol riešiť tak, že zastavil a vytvoril veľmi nebezpečnú situáciu.

Kanaďan sa chcel hádať uprostred diaľnice

Dvojica príbuzných modelov má štandardne výkon 353 kW (480 k), no k dispozícii bude aj v silnejšom vyhotovení Competition.

BMW X3 M a X4 M: Maximálne až 510 koní

Nový model GP vznikne v limitovanej sérii 3 000 kusov. Tvarovo sa inšpiruje štúdiou, pričom jeho výkon presiahne 221 kW (300 k).

MINI ohlásilo svoje najdivokejšie auto

Rannou nepríjemnosťou v zime sa stáva námraza na čelnom skle. Komu sa nechce škrabať, siahne po tekutom rozmrazovači. Mnohé sľubujú rýchlu pomoc. Dokážu však...

Test rozmrazovačov: Ktorý vám uľahčí život?

Návšteva servisu je činnosť, s ktorou človek musí rátať už pri kúpe nového auta. Mimo bežných prehliadok však majitelia očakávajú minimálny čas strávený bez...

Návštevy servisu: Tieto autá ich mali najviac
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×