Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ford zaútočí na Las Vegas s Focusom a Fiestou

Na nadchádzajúcej výstave SEMA v Las Vegas bude mať automobilka Ford početné zastúpenie. Novinkou budú upravené kúsky nového Focusu.
10 24.10.2011 / Marek Pokrývka

Centrom expozície americkej automobilky Ford na blížiacej sa výstave SEMA bude nová generácia typu Focus. Prezentovať tu bude šesť hatchbackov a jeden sedan. Úpravy sú dielom rôznych firiem, vyhotovené sú vo viacerých štýloch. Pod autá sa podpísali firmy ako Roush, Steeda či Capaldi Racing.

Ford Focus sedan v úprave od Capaldi Racing 10 fotografií v galérii Ford Focus sedan v úprave od Capaldi Racing Zdroj: Ford

Chýbať nebude ani obľúbený hatchback Fiesta. Ford ho bude prezentovať v troch kusoch. Upravené Fiesty pochádzajú z dielní M2-Motoring, Gold Coast Automotive a Aarona Vaccara. Automobilka v súčasnosti ponúka predbežný pohľad na upravené automobily prostredníctvom počítačových grafík.

BANNER300


Video
Najnovšie články
Kia predstaví v Ženeve elektrickú štúdiu

Podľa expertov je budúcnosť mobility v zdieľaní namiesto vlastníctva. Do tejto budúcnosti sa spoločnými silami rozhodli investovať Daimler a BMW.

Daimler a BMW spoja sily v car sharingu

Okrem vlastných podpisov a 22-palcový kolies vybavil tuner bodykit SUV početnými dielcami, ktoré podčiarkujú dynamický štýl.

Range Rover Velar s kabátom Overfinch

Dynamicky štylizovaný variant bude nepochybne dostupný len so silnejšími motormi, ponuku rozšíri aj naftový mikrohybrid.

Hyundai Tucson: Na obzore je verzia N Line

Liftback nadväzuje na štúdiu 308 R Hybrid, rovnováha síl sa však preklopila v prospech elektriny. Zrýchlenie na stovku je vecou 4,3 sekundy.

Peugeot 508 napína svoje hybridné svaly

Terénne vozidlo sa má vyrábať v Nitre. Jeho interiér ponúkne oproti originálu viac luxusu i lepšie vybavenie, no nebudú v ňom chýbať ani robustné plasty.

Land Rover Defender: Aký bude zvnútra?

Hoci téma amerických ciel na európske a ázijské vozidlá momentálne nie je v popredí, stále predstavujú reálnu hrozbu. Hrozbu, ktorá by mohla stáť Volkswagen...

Americké clá môžu stáť Volkswagen miliardy
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×