Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rolls-Royce Drophead Coupé ako šperkovnica

Rolls-Royce sa na výstave Masterpiece London 2011 prezentuje unikátnym prevedením kabrioletu Phantom Drophead Coupé.
7 4 príspevky 29.06.2011 / Marián Balog

Rolls-Royce bude vystavovať špeciálnu verziu vyrobenú v Goodwoode, ktorá je vybavená jedinečnými doplnkami. V prvom rade ide o odnímateľnú šperkovnicu v odkladacej skrinke. Tá je prispôsobená na uskladnenie náušníc, manžetových gombíkov a prsteňov. Autorom malej šperkovnice je firma Asprey a jej výroba zabrala dva pracovné dni.

Rolls-Royce Drophead Coupé 7 fotografií v galérii Rolls-Royce Drophead Coupé Zdroj: Rolls-Royce

V batožinovom priestore, podľa výrobcu v piknikovom, sa nachádza štvordielna súprava batožiny. Samozrejmosťou je najkvalitnejšia odolná koža a všadeprítomné logá automobilky. Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé vyrobený špeciálne kvôli výstave Masterpiece London zdobia obklady z teakového dreva, gravírované nášľapné lišty na prahoch a slávna soška Spirit of Ecstasy s pripomienkou storočnice ikony na kapote.

BANNER300

Jedinečný je aj farebný odtieň karosérie. Nazýva sa Mazarine Blue a pripojí sa k palete 44 000 odtieňov ponúkaných budúcim majiteľom modelu Phantom.

Rolls-Royce Drophead Coupé 7 fotografií v galérii Rolls-Royce Drophead Coupé Zdroj: Rolls-Royce

Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé v edícii Masterpiece London 2011 je vystavený od 29.6. do 5.7. v Chelsea. Cenu výrobca nezverejnil.


Video
Najnovšie články
Hyundai Ioniq podstúpil plastickú operáciu

Už onedlho sa začnú najrozsiahlejšie dopravné obmedzenia v histórii Bratislavy. Pri riadení dopravy bude uprednostňovaná MHD, primátor Matúš Vallo preto...

Vallo: Vodiči nechajte autá doma, použite MHD

Obchodníci sa neraz predháňajú v ponuke zaujímavých „vychytávok“, ktoré by mali v zime uľahčiť život motoristu. Niektoré môžu byť užitočné, iné z vás len...

Zimné príslušenstvo: Čo sa oplatí a čo určite nie?

Nemecko nastúpilo na cestu rozvoja elektromobility a postupne rozširuje sieť nabíjacích staníc. Zatiaľ najviac ich má Hamburg.

Najviac nabíjačiek v Nemecku má Hamburg

Americký úpravca dal elektrickému SUV široký bodykit z uhlíkových vlákien a kompletne prečalúnil jeho interiér.

T Sportline Model X: Karbón a oranžová

Volkswagen plánuje nástupcu aktuálneho Golfu ukázať už o niekoľko mesiacov, online svet však už jeho podobu pozná. Po starších videách sa teraz na internete...

Dizajn ôsmeho Golfu prezrádzajú nové fotky

Z hľadiska dizajnu neprešlo vozidlo žiadnymi väčšími úpravami, vyhol sa im aj interiér. Pod kapotou sa objavil vylepšený automat i dvojlitrový turbodiesel.

Mondeo: Po facelifte aj hybridné kombi
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×