Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Po boku hatchbacku novej Mazdy3 sa predstaví aj sedan. Už koncom novembra sa na autosalóne v Los Angeles dozvieme ďalšie detaily.

Mazda3: Nové zábery odhaľujú aj sedan

Volkswagen prekvapuje celý automobilový svet. V kuloároch sa šepká o tom, že aktuálna generácia Volkswagenu Passat sa stane poslednou. Má v tom prsty i úspech Škody Superb?

VW šokuje: Passatu sa nedarí, čaká ho koniec?

Ako každý rok, aj v roku 2018 testovali popredné európske autokluby pred zimnou sezónou pneumatiky rôznych rozmerov. Výsledky testu plášťov rozmeru 175/65 R14 T, ktoré sú vhodné pre malé autá,...

Výsledky testu zimných pneumatík sú známe: Len dva modely sú zvlášť odporúčané
Rolls-Royce Cullinan: Trón žiada oprávnene

FOTO Lexus nezaháľa ani na našom trhu a rešpektuje módnu vlnu SUV. Model NX už za sebou má nejaké tie roky, no stále chce patriť k najlepším. Jeho esom v rukáve má byť predovšetkým hyridné pohonné ústrojenstvo. Funguje však i v realite?

Test Lexus NX 300h: Môže jazdiť pod 7 litrov?

Druhá generácia jedného z pionierov populárnej kategórie prešla iba drobným omladením, na najdôležitejšiu novinku sa ešte čaká.

Test Honda HR-V: Aktuálnejší make-up

Po dvoch naftových verziách sme si vyskúšali silnejší benzínový model s vyhotovením M Sport a niekoľkými modernými dotykmi.

Test BMW X1 sDrive20i: S príchuťou športu

FOTO Testov pneumatík je nepreberné množstvo a svoje testy má aj redakcia AUTO BILD. Počas roka otestovala vyše 100 zimných a celoročných pneumatík...

Test pneu: Silné a slabé stránky TOP plášťov

Japonský bestseller prináša po facelifte v špičkovej verzii závan prémiového segmentu, všetky nedostatky však automobilka neodstránila.

Test Nissan Qashqai: Vychytávanie múch

FOTO Toyota je po celom svete známa najmä ako výrobca hybridných automobilov, ktorý dbá na ekológiu. Ako to však dopadne, keď japonský gigant za hlavu...

Test Yaris GRMN: Keď Toyota kašle na ekológiu
Porsche 911 E-RWB: Pouličný bitkár v bielom

TOP VIDEO Autá sú neoddeliteľnou súčasťou filmového priemyslu, tvorcom však neslúžia len ako hlavné hviezdy snímok, ale i pracovné nástroje. Do tejto partie práve pribudol exkluzívny kúsok.

Unikátny Huracán: Zábery aj pri 300 km/h

FOTO Ponúknuť dobré auto nie je také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Správne namiešaný mix musí byť spoľahlivý, obstojne jazdiť a zároveň aj pôsobiť atraktívne. Nie každý dizajn karosérie však automobilke vyjde podľa predstáv.

Prešľapy automobiliek: Najškaredšie autá sveta

TOP VIDEO Automobilka Dodge ukázala v reklame Santov nový záprah. Červený Dodge Challenger Hellcat roznesie darčeky rýchlosťou až 326 km/h.

Dodge Challenger Hellcat: Santove pekelné sane

VIDEO Rusko svetu v posledných rokoch dáva jeden ultimátny off-road za druhým. Do partie sa teraz pridáva Technoimpuls Krečet Z. Šesťkolesové monštrum...

Rusi stvorili ďalšie off-roadové monštrum

Zaujímavá kópia ikonického kupé má LED svetlá, karbónové aerodynamické dielce a prepĺňaný šesťvalec prevzatý od moderného potomka.

Ford GT40: Symbióza retra a moderny

FOTO Na netradičné úpravy automobilov domácimi majstrami sme si už zvykli, tento prípad je však úplne odlišný. BMW X6 sa zmenilo na nepoznanie a celý jeho...

Bizarné BMW X6: Ako z úplne iného sveta
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×