Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Test Mercedes C 220 d: Malé S-ko má aj slabiny

Na starší motor má 1,5-litrový naftový štvorvalec objemový hendikep, ale ponúka vyšší výkon a nižšiu spotrebu. K nej prispieva moderný automat.

Test Peugeot 5008: Menší diesel je lepší

FOTO BMW svojmu luxusnému gran turismu vyhradilo vlastný modelový rad. Šestka niečo podobné urobila na samotnom automobilovom trhu. Nie je ani kombi, sedan, coupé či dokonca SUV, ale aj tak ju budete chcieť.

Test BMW 640i GT: Môže si trúfnuť na kohokoľvek

Hyundai a Kia ponúkajú na svoje autá naozaj slušné záruky a spočiatku sú autá bezproblémové. Otázka však znie: ako si tieto dve značky vedú, keď...

Jazdené autá: Akí dobrí sú králi záruk skutočne?

Tieto dve superšportové autá vznikli z jedného jediného dôvodu: kvôli maximálnej rýchlosti. My sme toto posolstvo pochopili.

CAR WARS: Porsche 911 GT2 RS vs. McLaren 720S

Až 34 percent z nových predaných áut na Slovensku sú SUV – napriek atraktívnej alternatíve ako kombi. Prečo vlastne?

Bitka tried: Prečo chcete všetci jazdiť v SUV?

Nový Volkswagen Touareg veru vôbec netrochári: do dĺžky meria 4,88 metra, je plný techniky a drahý vyše 60 000 eur – stačí to na Mercedes GLE a Volvo...

Súboj veľkých SUV: Touareg to pekne rozbalil
Amarok sa chystá na arktickú expedíciu

Atmosférický agregát so zdvihovým objemom 6,3 litra a výkonom 660 koní mal byť pôvodne používaný v testovacom prototype.

Nechce niekto dvanásťvalec z Ferrari FF?

TOP VIDEO Komplexne prepracovaný veterán má asi 1 200 koní a pohon všetkých kolies, akceleráciou sa s ním nemôžu rovnať ani dnešné hyperšporty.

Upravený starý Golf: Tristo pod 10 sekúnd

FOTO Lada 4x4, v minulosti známa ako Niva, je dnes už relatívne lacným off-roadom, ktorý na cenu láka najmä ako jazdený automobil. Okrem záujemcov...

Lada Niva: 15 šialených úprav ruskej legendy

Podľa zákulisných informácií automobilka zvažuje prípravu drsného modelu, zelenú však ešte nedostal. Na základe klebiet už vznikli prvé vizualizácie.

Jeep Gladiator: Dostane verziu Hercules?

VIDEO Mníchovský kabriolet vyrábaný do roku 2013 zmenila firma Everytimer Automobile na reinkarnáciu typu 2002 s výborným šesťvalcom.

ETA 02: Retro kabriolet s dušou BMW 135i

Vyrovnať hmotnosť Ferrari 250 GTO na miskách váhy zlatom je neobyčajná predstava. Ktorá alternatíva by bola v tomto prípade hodnotnejšia?

Ferrari 250 GTO: Maranello nad zlato
Geely chce vyrábať Lotusy v Číne

Výstavba časti obchvatu Prievidze sa priblížila o ďalší krok. Slovenská správa ciest podpísala zmluvu o vytvorení štúdie realizovateľnosti, ktorú musí dodávateľ odovzdať do šiestich mesiacov.

Obchvat Prievidze nadobúda konkrétnejší tvar

Košický magistrát zverejnil návrh na zmeny v parkovacej politike, ktorá vyrieši problémy s predchádzajúcim vydavateľom rezidenčných kariet. Zlepšia sa podmienky pre dôchodcov a parkovanie v centre mesta.

Košice pripravujú zmeny v parkovacej politike
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×