Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Obľúbené kompakty: Toto sú ich slabiny

VIDEO Mercedes-Benz triedy G zavítal do našej redakčnej garáže po prvýkrát pri príležitosti príchodu novej generácie. Ako legendárne G-čko uspelo v našom testovaní?

Test Mercedes G 500: Toto je skutočný luxus

VIDEO PRVÁ JAZDA Na náš trh čoskoro dorazí piaty Renault Clio. Vraj sa vôbec nezmenil, ozývalo sa v internetových diskusiách. Nie je to pravda, táto generácia je nová od podlahy, len všetko robí nenútene a veľmi sofistikovane. O tom sme sa presvedčili počas prvej jazdy.

Prvá jazda: Renault Clio vystúpil z tieňa minulosti

FOTO Detský život je nenahraditeľný, preto by bezpečnosť mala byť prvoradá. Nejde len o horúčavy, ale aj o spôsob prepravy. Výber bezpečnej autosedačky by...

Test detských sedačiek: Dve zlyhali na celej čiare

Skautské vybavenie dáva SUV výraznejší štýl, no zároveň prináša výrazne okresanú ponuku techniky a vysokú základnú cenu.

Test Škoda Karoq Scout: Opäť je to o imidži

FOTO Ford EcoSport sme v redakčnom teste po druhýkrát privítali vo výbave ST Line s najsilnejšou verziou litrového EcoBoostu. Ide o výborné SUV segmentu...

Test Ford EcoSport: Má to len jeden háčik

Segment SUV je pre každého výrobcu stávkou na istotu, nakoľko obľúbenosť týchto modelov neustále rastie. Nie je však auto ako auto. Poradíme vám,...

Jazdené SUV za dobrú cenu? Tieto sa oplatia
Nevídané Porsche: 356 RSR v štýle hot-rodu

VIDEO O Škode je známe, že sponzoruje športové podujatia. Cez zimu hrajú prím Majstrovstvá v ľadovom hokeji, cez letné obdobie zasa Tour de France. Teraz sa automobilka zamerala práve na cyklistov.

Karoq Velo: Originálna Škoda pre cyklistov

FOTO Škoda len nedávno odpremiérovala omladený Superb a už chystá ďalšiu veľkú novinku. O novej Octavii toho zatiaľ prezradila pramálo, zákulisné informácie však už kolujú. Čo sa dnes hovorí o štvrtej generácii českého bestselleru?

Štvrtá Octavia bude viac ako Superb: Prvé detaily

Nemecká firma ponúka prídavnú riadiacu jednotku pre všetky dostupné motory, v prípade štvorvalca 1.5 TSI je maximom 179 koní.

Škoda Scala: Prvé úpravy českej novinky

FOTO Dosiahnuť sto koní na liter bolo kedysi nepredstaviteľné, no dnes ide o úplne bežnú hodnotu. Mnohé agregáty ju vysoko prekonávajú.

Najostrejšie motory na svete: Výkon im nechýba

TOP VIDEO Elektrické auto sa pekne vyhla šmýkajúcemu sa auto idúcemu pôvodne vo vedľajšom pruhu, podľa majiteľa šlo o zásah počítača.

Tesla zabránila kolízii: Pekný manéver sedanu

Americký tuner plánuje z novinky urobiť verziu Maximus, ktorá disponuje upraveným podvozkom a prepĺňaným osemvalcov z modelov Hellcat.

Jeep Gladiator: 1 000 koní od Hennessey
Nošovický Hyundai prosperuje, očakáva však problémy

Projekt bratislavského obchvatu D4/R7 nedá poslancom parlamentu spať a opäť prišli na poslanecký prieskum. Podľa zúčastnených sa plán napojenia na D1 určite nedodrží a ministerstvu dopravy vytýkajú nedostatočnú kontrolu. Rezort sa obvineniam bráni.

Poslanci: D4 sa na D1 určite nenapojí v roku 2020

Pokrok nemožno zastaviť a reaguje naň aj štát. Pochopiteľne, veď vozidlá s alternatívnymi pohonmi sú oveľa drahšie než porovnateľné modely s tradičným spaľovacím motorom. Riešením by mohla byť obdoba „šrotovného“.

Návrat šrotovného: Kedy a ako s ním ušetríte?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×