Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Test Outlander PHEV: Vylepšený bestseller

FOTO Škodu Superb čoskoro čaká modernizácia, ešte pred ňou sme ju však podrobili redakčnému testu. Má česká limuzína aj po rokoch na svojich konkurentov? Čo by na nej Škoda mala vylepšiť?

Test Škoda Superb L&K: Vrcholné kombi s 2.0 TDI

FOTO Sedemmiestne SUV Seatu už pred nejakým časom doplnilo koncernový trojlístok. Priameho konkurenta Tiguanu Allspace a Škody Kodiaq sme testovali so základnou motorizáciou a vysokou výbavou. Bude mu 1.5 TSI a manuálny šesťstupeň stačiť?

Test Tarraco: Stačí Seatu základný motor 1.5 TSI?

Detské sedačky sú povinné pre deti do výšky 150 cm resp. do veku 12 rokov. Nemecká redakcia AUTO BILD otestovala osem sedačiek. No nie všetky sú...

Hrozba pre deti v aute: Jedna sedačka zlyháva

Tretia generácia crossoveru Kia Soul bude čisto elektrická. Kedy príde a ako jazdí? Vyskúšali sme si silnejšiu verziu s udávaným dojazdom...

Jazdili sme s Kia e-Soul, sľubuje dojazd 452 km

Koľko ľudí, toľko chutí. Autá nie sú výnimkou. Rozhodujú cena, reputácia a osobné skúsenosti. Platí to aj pre kombíky, ktoré sú stále obľúbené...

Jazdené kombi: Ktoré z nich sa oplatí vybrať?

Nová trojka z Hirošimy ide čiastočne proti prúdu svojím dizajnom, interiérom i technikou a prekvapuje nečakane bohatým štandardným vybavením.

Test Mazda3: V jednoduchosti je krása
Neuveriteľný príplatok: Kufrík drahší než BMW

Súčasťou reštaurovania roadsteru boli exteriérové úpravy evokujúce motoršport i zmeny v interiéri súvisiace s výškou jeho majiteľa.

Jaguar XK120: Špeciálna renovácia klasiky

FOTO Škoda Octavia tretej generácie pred faceliftom patrí medzi priaznivcami českého bestselleru z hľadiska dizajnu medzi tie najobľúbenejšie vôbec. Teraz istý vodič ukázal, že aj z relatívne pekného auta sa dá spraviť nevkusný gýč.

Rumunská “tuningová” Octavia baví internet

Rumunský hatchback dostane onedlho nástupcu, no brazílsky grafik sa pokúsil načrtnúť štvrté vydanie s fiktívnym uvedením v roku 2025.

Sandero budúcnosti: Ako môže vyzerať?

Emisný škandál sem, emisný škandál tam. Diesel ešte stále neumrel a mnohé stále hovorí v jeho prospech. Aj preto sme sa pozreli na najlepšie modely...

Nech žije diesel: Toto sú naj naftové autá histórie

TOP VIDEO Pri prekonávaní hlbokej vody elektrickým vozidlom nehrozí nasatie vody do motora, napriek tomu to nemožno odporúčať.

Tesla Model S: Záplavy nie sú problém

Môžete veriť odporúčaniam expertov, ale nemusíte. Ak sa však opýtate motoristov, tí nastavia nemilosrdné zrkadlo každému výrobcovi. Nebolo tomu inak...

Hlasovanie motoristov: Ktorá značka je TOP?
Dieselgate: Podozrenia voči Daimleru sa množia

Frekventovaná cesta v srbskom regióne Grdelica patrila medzi nočné mory, nakoľko bola známa ako chronický "lievik". Srbsko dokončilo a otvorilo posledný úsek diaľnice, ktorá zrýchli tranzit až do Grécka.

Srbsko otvorilo posledný úsek tranzitného ťahu

Záujem obyvateľov EÚ o nové autá naďalej klesá, pravdepodobnými dôvodmi môže byť ekonomická neistota či obavy z dôsledkov brexitu. Predaj sa znížil nielen v apríli, ale klesajúci trend mali všetky štyri mesiace od začiatku roka.

Európania aj v apríli nemali záujem o nové autá
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×