Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Test Subaru XV 1.6: Pre pokojných vodičov

FOTO PRVÁ JAZDA Druhá generácia modelu CLA prichádza vo veľkom štýle. Nadupaný kompakt ponúka to najlepšie, čo dnes do auta týchto rozmerov viete namontovať. Zamieri na vrchol kompaktného segmentu?

Jazda s novým CLA: Technologický koncert

Rapid nahrádza hatchback, ktorý spúšťa v rámci značky revolúciu. Prináša svieži dizajn karosérie i interiéru a moderné technológie.

Škoda Scala: Česi mieria kompaktom ozaj presne

FOTO Najbližšie štyri týždne sa na stránkach Auto Bildu každú sobotu môžete tešiť na test pick-upu. Minisériu začíname ťažkým kalibrom, overeným Fordom...

Test Ford Ranger 3.2: Najlepší pick-up vôbec?

Sedemmiestne japonské vozidlo absolvovalo úpravy, vďaka ktorým má ešte nejaký čas prežiť. Vyskúšali sme si ho s atmosférickým benzínom.

Test Mitsubishi Outlander: Boduje i cenou

FOTO Potrebujete nové pneumatiky a stojíte pred dilemou, ktoré si zvoliť? Ponúkame prehľad najlepších pneumatík z testov AUTO BILDu. A rovno v piatich...

Posledný test pneu: TOP gumy pre každé auto

FOTO Malé mestské automobily zvyčajne bývajú podceňované. Toyota Aygo ale vie prekvapiť vo viacerých ohľadoch. Takúto pohodolnú jazdu by sme od nej...

Test Toyota Aygo: Štýl s nečakaným komfortom
Nevídaný lak na videu: Farba i vzory na želanie?

Kórejský debutant narobil v segmente hot-hatchov slušný rozruch. Hyundai i30 N je čoraz obľúbenejší a prinajmenšom predajmi drví svoju konkurenciu. Teraz na to bude mať aj výkonnostnú rezervu.

Extrémna špecialita: 400 koní pre Hyundai i30 N

VIDEO Ruská štátna automobilka Aurus plánuje ďalšie rozširovanie portfólia. Okrem dvoch limuzín a minibusu by do neho čoskoro mohol pribudnúť prezidentský kabriolet.

Utajený ruský prototyp: Kabriolet pre Putina?

TOP VIDEO Partia z českého portálu teslicka.cz preverila elektromobil z Kalifornie na špeciálnom off-roadovom polygóne, hlavnú rolu zohralo blato.

Tesla Model X: Zvládne aj náročný terén?

Žralok generácie E24 vyniká kombináciou čierneho laku a červenej kože, ale tiež motorom s katalyzátorom doplneným manuálnou prevodovkou.

Unikátne BMW Alpina B7 má nového pána

V posledných rokoch automobily prešli nenápadnou vlnou automatizácie. Systém keyless sa však v mnohých prípadoch ukázal ako veľmi náchylný...

Geniálny kľúč Fordu: Konečne stop zlodejom

TOP VIDEO Termín aquaplaning dokáže nahnať husiu kožu aj tým najskúsenejším šoférom. Prečo je tomu tak sa dozvedel aj vodič, ktorý na zverejnenom videu tento...

Aquaplaning preveril sebavedomého vodiča
Tichý zabijak: Mŕtvy uhol už nemusí byť hrozbou

VW Slovakia v snahe o optimalizáciu výroby bude postupne rušiť pracovné miesta, čo sa dotkne niekoľkých tisícov zamestnancov. Fabrika zároveň spustila internú burzu práce.

Bratislavský Volkswagen zruší tisíce pracovných miest

Spoľahlivosť je dôležitým kritériom pri výbere značky či modelu a zväčša najlepším radcom sú osobné preferencie. Ako to však dopadne, ak sa z výberu vylúčia emócie? Na to odpovedá najnovší rebríček J.D. Power.

Trojročné jazdené autá: Tieto sa nebudú kaziť
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×