Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Test L200 Black Edition: Dostupné prekvapenie

PRVÁ JAZDA Najprv sme to brali len ako príchod najvýkonnejšej verzie, ale po prvých jazdách je jasné, že HR-V Sport je celkom iné auto.

Honda HR-V Sport: Nečakane odlišné SUV

Do svojho kompaktného SUV prestali Japonci montovať diesel, nedávno dali zbohom aj dvojlitrovému benzínu. Aká je jediná v súčasnosti dostupná verzia?

Test Subaru XV 1.6: Pre pokojných vodičov

FOTO PRVÁ JAZDA Druhá generácia modelu CLA prichádza vo veľkom štýle. Nadupaný kompakt ponúka to najlepšie, čo dnes do auta týchto rozmerov viete...

Jazda s novým CLA: Technologický koncert

Rapid nahrádza hatchback, ktorý spúšťa v rámci značky revolúciu. Prináša svieži dizajn karosérie i interiéru a moderné technológie.

Škoda Scala: Česi mieria kompaktom ozaj presne

FOTO Najbližšie štyri týždne sa na stránkach Auto Bildu každú sobotu môžete tešiť na test pick-upu. Minisériu začíname ťažkým kalibrom, overeným Fordom...

Test Ford Ranger 3.2: Najlepší pick-up vôbec?

Sedemmiestne japonské vozidlo absolvovalo úpravy, vďaka ktorým má ešte nejaký čas prežiť. Vyskúšali sme si ho s atmosférickým benzínom.

Test Mitsubishi Outlander: Boduje i cenou
Super-SUV: Pozrite si tie najluxusnejšie do detailu

TOP VIDEO Instagramom sa šíri video, ktoré zachytáva špeciálne Lamborghini Huracán schopné meniť svoju farbu či vzory na laku na požiadanie. Ide o fascinujúci koncept alebo ďalší podvrh?

Nevídaný lak na videu: Farba i vzory na želanie?

Kórejský debutant narobil v segmente hot-hatchov slušný rozruch. Hyundai i30 N je čoraz obľúbenejší a prinajmenšom predajmi drví svoju konkurenciu. Teraz na to bude mať aj výkonnostnú rezervu.

Extrémna špecialita: 400 koní pre Hyundai i30 N

VIDEO Ruská štátna automobilka Aurus plánuje ďalšie rozširovanie portfólia. Okrem dvoch limuzín a minibusu by do neho čoskoro mohol pribudnúť prezidentský...

Utajený ruský prototyp: Kabriolet pre Putina?

TOP VIDEO Partia z českého portálu teslicka.cz preverila elektromobil z Kalifornie na špeciálnom off-roadovom polygóne, hlavnú rolu zohralo blato.

Tesla Model X: Zvládne aj náročný terén?

Žralok generácie E24 vyniká kombináciou čierneho laku a červenej kože, ale tiež motorom s katalyzátorom doplneným manuálnou prevodovkou.

Unikátne BMW Alpina B7 má nového pána

V posledných rokoch automobily prešli nenápadnou vlnou automatizácie. Systém keyless sa však v mnohých prípadoch ukázal ako veľmi náchylný...

Geniálny kľúč Fordu: Konečne stop zlodejom
RALLY RADOSTI: 30 športiakov prejde SR, pomôžu dobrej veci

Ceny palív nie sú pevne danou vesmírnou konštantou a v zahraničí to platí dupľom. Ak sa chystáte stráviť Veľkú noc za hranicami, máme pre vás niekoľko tipov, ako ušetríte za tankovanie. A to nie práve málo.

Sviatky za hranicami? Takto ušetríte na palive

Cyklisti a chodci sú najzraniteľnejší účastníci premávky. A to aj z hľadiska niečoho, čo je síce všeobecne známe, málokto však na tento faktor berie ohľad. Hovoríme o tzv. mŕtvom uhle.

Tichý zabijak: Mŕtvy uhol už nemusí byť hrozbou
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×