Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Test Grand Cherokee S: Hra na športovca

FOTO PRVÁ JAZDA Seat predstavil model Tarraco, ktorý môže zamiešať kartami v rámci koncernu Volkswagen. Sedemmiestne SUV na scénu prichádza ako posledné, porazí napriek tomu súrodencov? Detailne sme sa pozreli na všetky jeho zbrane.

Seat Tarraco: Kodiaq má ďalšiu tvrdú konkurenciu

Základný motor robí v mníchovskom SUV dobrú prácu, dynamicky postačuje a je dobre odizolovaný. Nad dvojlitrom víťazí najmä kúpnou cenou.

Test BMW X2 sDrive18i: Tri valce bez hanby

FOTO PRVÁ JAZDA Peugeot má záujem o najvyššie predajné pozície v segmente D. Boj s konkurentmi ako je Passat či Superb má zviesť nový model 508, bez...

Nádherné kombi 508 SW je pýchou Peugeotu
Cadillac CTS-V: Tisíc koní od Hennessey

TOP VIDEO Okresná cesta sa po prírodnej katastrofe zmenila na neprejazdný úsek. Šofér staršieho off-roadu ju však vo svojich očiach videl ako terénne ihrisko.

Zemetrasenie na Aljaške: Jeep obhájil schopnosti

Bavor má decentne upravený zovňajšok, interiér s retro čalúnením a radový šesťvalec s výkonom 321 koní z modernejšieho modelu.

Vilner sa popýšil krásnym BMW M3 E30

TOP VIDEO Žena pri cúvaní z parkovacieho miesta narazila do kamióna, no rozhodla sa nevystúpiť a manéver zopakovala do opačnej strany.

Staršia šoférka si pomýlila plyn s brzdou

Kupé disponujúce špeciálnou karosériou s retro nádychom vzniklo v počte deväť kusov, z toho len jeden má manuálnu prevodovku.

Na predaj je unikátne Ferrari 599 GTZ

Grafik sa chytil myšlienky na ďalšie odrody elektromobilu a vytvoril vizualizácie troch potenciálnych kandidátov.

Audi e-tron GT: Bude mať viac verzií?

FOTO Po debute Škody Scala sa ukázalo, že napriek očakávaniam totálneho odpútania od Rapidu ešte stále nesie niektoré prvky typické pre dosluhujúci...

Škoda Scala: Ako veľmi sa odlišuje od Rapidu?
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×